Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Derneği Üyeleri Şanlıurfa’da Sempozyuma Katıldı

Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Derneği

Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Derneği üyeleri, Şanlıurfa’da düzenlenen bir sempozyuma katılarak sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip etti. Dernek Başkanı Murat Sevilir, yaptığı açıklamada, Şanlıurfa S.S. Halı Yıkamacılar ve Tekstilciler Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi tarafından düzenlenen sempozyuma dernek olarak katıldıklarını belirtti.

Sevilir, Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Derneği olarak Şanlıurfa’da gerçekleşen fuara ziyarette bulunduklarını ve burada sektördeki son gelişmeleri yerinde gözlemleme fırsatı bulduklarını ifade etti. Ayrıca, Kahramanmaraş’a benzer bir organizasyonun düzenlenmesini temenni ettiklerini belirterek, bu konuda emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Sevilir, sempozyumun ev sahipliğini üstlenen kooperatif başkanı Vedat Şahin ve diğer organizasyon katılımcılarına teşekkür ederek, etkinlikte sağlanan verimli ortamdan memnuniyet duyduklarını belirtti.

Kahramanmaraş Halı Yıkamacılar Derneği üyeleri, sektördeki yenilikleri ve tecrübeleri paylaşmak amacıyla düzenlenen sempozyumda edindikleri bilgilerle, hizmet kalitesini artırmak ve sektöre katkı sağlamak adına çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladılar.