Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN OLCAR DAİMA ENGELLİLERİN YANINDAYIZ

BAŞKAN OLCAR DAİMA ENGELLİLERİN
  • BAŞKAN OLCAR DAİMA ENGELLİLERİN YANINDAYI
    Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar, Engelliler Haftası nedeniyle Engelli Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek engelli bireylerle bir araya geldi.
    Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerinin sorunlarını dinleyen ve Dernek Başkanı Yüksel Güvenoğlu’na çiçek veren Başkan Olcar, burada yaptığı konuşmasında “Kadirli Belediyesi olarak, engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların topluma tam katılımını sağlamak için çeşitli projeler ve destekler sunacağız. Engelsiz bir toplum hedefine ulaşmak için birlikte çalışacağız. Unutmayalım ki, toplumun çeşitliliği bizi daha güçlü kılar. Engelli kardeşlerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmak, onların toplumla daha da bütünleşmelerini sağlamak amacıyla çeşitli alanlarda planlamalarımız ve projelerimiz mevcut. Engelli bireylerimizin bir gün değil her gün yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz. Engelliler Haftası nedeniyle engelli bireylerimiz başta olmak üzere ve ailelerine sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum.” dedi.
    Engelli Koordinasyon Merkezi üyeleri tarafından çeşitli hediyeler verilen Başkan Olcar, katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.