Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Müdürü Cemil Boz ‘Ben Bilirim’ dedi

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor ilk Müdürü Cemil Boz, İstanbul’da yarışma programına katılarak ‘Ben bilirim’ dedi.

Atlas Yayıncılık ve Ticaret A.Ş’nin lisans hakkı sahibi olduğu 360 logolu televizyon kanalında yayınlanacak Ben Bilirim adlı yarışma programında kızı Beyza tarafında müracaat edilen izin gününde yarışmacı olan Kahramanmaraş Gençlik ve spor İl Müdürü Cemil Boz Kahramanmaraş adına yarışmada yer aldı.

360 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilirim” 5. sezonunda da yüksek reytingleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Hafta içi her akşam, Alper Ateş’in eğlenceli sunumu ile yayınlanan programda 4 katılımcının hem hızlı düşünme hem de doğru cevaba ulaşma rekabetine ekran karşısındaki seyirciler de eşlik ediyor. 90 binin üzerinde adayın başvurduğu programda, 7 ülke ve Türkiye’nin 75 ilinden 3000’e yakın yarışmacı “Ben Bilirim” rekabetine ve heyecanına ortak olurken kızı Beyza Boz tarafından müracaat edilen ve kızını kırmayıp İstanbul’a giden gittiğinde ise yarışmaya konuk olan Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz yarışmada ben bilirim diyerek birçok soruya net cevap verdi. 13 Mayıs 2024 akşamı TV 360’ta yayınlanan Ben Bilirim adlı yarışmada Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, Balıkesir’den katılım sağlayan Merve Tozluklu, İstanbul’dan katılım sağlayan Fatih Bican ve Makbule Zorlu ile yarıştı.

Hemen her soruya net cevap veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz’a spor ile ilgili de bir soru çıktı. Tesadüf ’ün perdeyi araladığı 360 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı ‘Ben Bilirim’ de     “Yağlı Güreş Müsabakalarında Pehlivanların güreştiği alana verilen addır?” sorusuna ise ER MEYDANI cevabı ile diğer yarışmacılar ile arasındaki puan farkını aşarak finale doğru seviye atladı. 1390 puanla Final’de rakibini beklenen Boz, Yarışmada 1000 puan toplayan ve İstanbul’dan yarışmaya katılım sağlayan Makbule Zorlu ile Finalde yarıştı. Final sorularında ise Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz 2190 puanla rakibine 1050 puan fark atarak programın finalisti oldu.

Kahramanmaraş Cemil Boz’un katılım sağladığı yarışmanın tamamını izlemek için Tıklayınız;