Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan, Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi’nin Onikişubat

Yeniden Refah Partisi’nin Onikişubat Belediye Başkan Adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi’nin Onikişubat Belediye Başkan adayı Dr. Fatih Mehmet Ceyhan, seçim sonrası teşekkür gezilerine hız kesmeden devam ediyor. Bugün de Kavlaklı Mahallesi Muhtarı Veli Çimen, Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Taşkın Kısacık ve Ceyhan Mahallesi Muhtarı Nihat Kuş’u ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Dr. Ceyhan, “Seçim sonrası başladığımız teşekkür gezilerine bugün de devam ettik. Tüm muhtarlarımıza ve bölgedeki dostlarımıza gösterdikleri misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Tek odağımız memleketimize ve güzel insanlarına hizmet etmek. Bu minvalde her zaman olduğu gibi halkımızın içinde olmaya ve tüm sorunlara omuz vermeye devam edeceğiz. Biz biliyoruz ki Dünyanın en güzel şehrinde yaşıyoruz ve burası bizim vatanımız” şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi’nin seçim sürecindeki aktif katılımı ve Dr. Ceyhan’ın bölgeye olan bağlılığı, halk arasında olumlu yankılar uyandırmaya devam ediyor. Gelecek dönemde de bölgeye yönelik projeleriyle ve sahadaki çalışmalarıyla dikkat çekeceklerini belirten Ceyhan, “Halkımızın desteği ve dualarıyla, Onikişubat’ı daha da ileriye taşıyacağız” ifadelerini kullandı.