Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahramanmaraşlı Gazeteciler, Ekinözü Belediye Başkanı Harun Vicdan’ı Ziyaret Etti

  Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesinde

 

Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesinde yeni göreve başlayan Belediye Başkanı Harun Vicdan, bölgedeki basın mensuplarını ağırladı. Başkan Vicdan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, ilçenin geleceği ve yapılacak çalışmalar üzerine görüş alışverişi yapıldı.

Gazetecilerin hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu Başkan Vicdan, Kahramanmaraş’tan gelen değerli basın mensuplarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Toplantıda ilçenin önemli konuları ele alındı ve yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Başkan Vicdan, yaptığı konuşmada, “Bugün burada değerli basın mensuplarımızı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu samimi buluşmada, ilçemizin geleceği ve gelişimi için yapılacaklar üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Bundan sonraki süreçte yapacaklarımızı paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Ayrıca, 3 Mayıs Basın Özgürlüğü Günü’nü de kutlamak istiyorum. Birlikte daha güzel çalışmalar yapmak dileğiyle, hoş geldiniz diyorum” dedi.

Gazeteciler ise, Başkan Vicdan’a yeni görevinde başarılar dileyerek, ilçenin gelişimi için ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade ettiler.

Ziyaretin sonunda Başkan Harun Vicdan, gazetecilere teşekkür ederek, birlikte daha verimli işbirliklerine imza atma temennisinde bulundu.