Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Toptaş, Personeliyle İstişarede Bulundu

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Onikişubat Belediye Hizmet Binası’nda görev yapan personeli ziyaret ederek, çalışmalara ilişkin bilgi aldı ve istişarede bulundu. Başkan Toptaş, göreve geldiği ilk günden itibaren personelle yakın ilişki kurmayı ve istişareye önem verdiğini bir kez daha gösterdi.

Başkan Toptaş, Belediye Hizmet Binası’nda görev yapan personel ve birim müdürlerini tek tek ziyaret ederek, onlarla sohbet etti. Bu ziyaretlerin belirli aralıklarla devam edeceğini ve personelin sıkıntılarını dinleyeceğini belirten Başkan Toptaş, ayrıca ilçeye yapılan hizmetler hakkında da personelle görüş alışverişinde bulunacaklarını ifade etti.

 Personelin özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Toptaş, Onikişubat’ı daha güzel bir şehir haline getirmek için özveriyle çalışacaklarını vurguladı. Başkan, bu çalışmaların tek başına değil, personelle birlikte gerçekleştirileceğini ve bu ziyaretleri geleneksel hale getireceklerini belirtti. Sahada hizmet eden tüm çalışma arkadaşlarını ziyaret edeceklerini de ekledi.

Başkan Toptaş, personelden sadece özveriyle çalışmalarını beklediğini dile getirerek, birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir Onikişubat için el ele verilmesi gerektiğini vurguladı.