Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tekirdağ’a 13 Milyarlık Yatırım Müjdesi

Tekirdağ’a 13 milyarlık destek

Tekirdağ’a 13 milyarlık destek sağlandı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Tekirdağ’da yaptığı programların ardından Valiliği ziyaret etti. Yerli ve milli otomobil TOGG ile Tekirdağ Valiliği’ne gelen Bakan Kacır, minik öğrenciler tarafından çiçekle karşılandı. Ziyaret sırasında Valilik şeref defterini imzalayan Bakan Kacır, Tekirdağ ve Türkiye için çalışmalarının devam edeceğini vurguladı.
Bakan Kacır, yaptığı konuşmada Tekirdağ’ın sanayi ve teknoloji alanındaki önemine dikkat çekerek, yapılan desteklerin sürdürüleceğini belirtti. Yeşil üretim yaklaşımını esas alarak gelecek dönemde de sanayi projelerine destek olacaklarını ifade etti.
Tekirdağ’a 13 milyar liralık kaynak sağladıklarını aktaran Bakan Kacır, sanayicilerle iş birliği içinde çalışarak şehrin sorunlarını çözmeye devam edeceklerini söyledi. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı olarak Tekirdağ’ın ve Türkiye’nin geleceği için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini dile getiren Bakan Kacır, paydaşların da bu sürece katkı sağlayacaklarına inandıklarını belirtti.