Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Mahçiçek ve Ekibi, Onikişubat’a Yapılan Hizmetleri İftarda Anlattı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 2014-2019 ve 2019-2024 yılları arasındaki iki dönemlik görev süresinde birlikte mesai yaptığı başkan yardımcıları, birim müdürleri ve aileleriyle iftarda bir araya geldi. Başkan Mahçiçek, “On yıllık dönemde Kahramanmaraş’ta emin olun ki bazen hayal bile edilemeyecek hizmetler yaptık” dedi.

EXPO 2023 Arasta Çarşısı’nda düzenlenen programda Başkan Mahçiçek, çalışma arkadaşları ve aileleriyle bir araya geldi. Davetlileri tek tek karşılayan Başkan Mahçiçek, çocuklara oyuncaklar dağıtarak onların yüzlerini güldürdü. Ezanın okunmasıyla birlikte yapılan duanın ardından iftar açıldı.

Başkan Mahçiçek, konuşmasında, 2020 yılında vefat eden Başkan Yardımcısı Fatih Yoğurt ile depremlerde hayatını kaybeden Başkan Yardımcısı Burhaneddin Türkkahraman ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Mehmet Akgül’ü rahmetle anarak başladı. İki dönemlik görev süresinde mesai arkadaşlarıyla birlikte çalışarak Onikişubat’a ve Kahramanmaraş’a hizmet ettiklerini belirten Başkan Mahçiçek, “Bugün, bir araya gelmemizin bir anlamda veda gibi görünse de biz şehrimize hizmet etmekten asla geri durmayacağız” dedi.

Başkan Mahçiçek, Onikişubat Belediyesi’ni devraldıklarında hiçbir şeyinin olmadığını, ancak büyük gayretlerle belediyeyi kurduklarını ve şehre önemli hizmetler sunduklarını ifade etti. Başkan, yaptıkları hizmetlerle hiçbir çalışanın amel defterinin kapanmayacağına inandığını da sözlerine ekledi.

Başkan Mahçiçek, konuşmasının ardından başkan yardımcıları ve birim müdürlerine günün anısına teşekkür plaketi takdim etti.