Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DULKADİROĞLU’NUN EDELERİ VAR!

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği Başkanı Halil Yaman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği Başkanı Halil Yaman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Ali Erbilir ve İlker Yiyen 31 Mart Yerel Seçimlerinden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı olan Mehmet Akpınar’ı makamında ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği yönetim Kurulu Başkanı Halil Yaman, “Bugün Dulkadiroğlu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet AKPINAR ‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Görüşmede Dulkadiroğlu Belediyesi ve Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneğimizin birlikte yapacağı ortak projelerimizin ana hatlarını kararlaştırdık. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisi Beyefendi bir kişiliğe sahip zamanında Kahramanmaraşspor’umuza da büyük destekler verdiler. Sağ olsunlar bugün burada bizleri ağırladılar. Bizler Kahramanmaraşspor’umuz ve İstiklalspor’umuz için tribünde tek yumruk olacağız. Derneğimizin Amacı Gençleri Kötü yollardan alıp Spora yönlendirmektir. Bizler bu uğurda iyi yollar kat ettik ve Dulkadiroğlu ilçemizde de spora gönül veren binlerce insan var. Bizler Spora gönül veren insanlar olarak şehrimizin takımlarına sahip çıkacağız ve Başkan Akpınar2dan da zaman zaman destek isteyeceğiz. O Da Sağ olsun bize Dulkadiroğlu Belediyesi olarak yanımızda olduğunu hissettirdi. Amaç Kahramanmaraş olunca ortak noktamız net olarak ortaya çıkmıştır. Bizler Şehrimiz için taş üstüne taş koyanın her zaman yanındayız” ifadelerini kullanarak konuşmalarını noktaladı.