Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şekeroba’nın Yeni Muhtarı Mevlit Okutup Yemek Verdi

Kahramanmaraş’ın Şekeroba Mahallesinde muhtar

Kahramanmaraş’ın Şekeroba Mahallesinde muhtar seçilen Nadir Bekereci, mevlit okutup birlik-beraberlik yemeği verdi.
31 Mart yerel seçimlerinin ardından Mazbatasını alarak göreve başlayan Şekeroba Mahalle Muhtarı Nadir Bekereci, mahalle sakinlerini bir araya getirmek için bir yemek organizasyonu düzenledi. Yemekte, mahalle sakinleri bir araya gelerek sohbet etme ve kaynaşma imkanı buldu.
Davete icabet eden yüzlerce yaklaşık 2 bin 500 kişi yemek yiyip, okunan dualar eşliğinde hayır dileklerinde bulundu.
Çiçeği burnunda muhtara tebriklerini ileten seçmenler, başarılı hizmet beklediklerini söylediler.
Etkinlik sonrası bir açıklama yapan Muhtar Nadir Bekereci, “Mahalle halkımız bize teveccüh etti, bizi göreve getirdi. Özümüzde hizmetkârlık var. Şekerobamıza Allah utandırmadan hayırlı hizmetler yapacağız. Anlattığımız projelerimiz bir bir hayat geçireceğiz. Rabbim bize bu hizmet yolunda güç ve kuvvet versin. Bugün mahalle halkımızın kaynaşması için böyle bir yemek tertip ettik.” dedi.
Mahallenin deprem sonrası durumunu da değerlendiren Bekereci; “Deprem bizin en az 50 yıl geriye attı. O nedenle yapacak çok işimiz var. Mahallemizi ileri sıçratacağız. Deprem ve vatan şehitlerimize rahmet diliyorum. Bölge olarak depremden en çok etkilenen yer olduk. Can kaybımızda çok fazla. Yaraları sarmak için işimiz zor olsa da ekibimizle birlikte biz bunun üstesinden geleceğiz.” Diye konuştu.