Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Okumuş, TUSAŞ’ın İftarına Katıldı

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) tarafından düzenlenen iftar programına katılarak katılımcılara hitap etti.

Başkan Okumuş, TUSAŞ tarafından Türkoğlu Konteyner Kent’te düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin gururu TUSAŞ tarafından düzenlenen iftar programına katıldık. Ramazan’ın uğur ve ikramıyla birleşen bu güzel iftar, bizleri bir araya getirerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirdi.

Türkoğlu Kaymakamı Mustafa Nevzat Mercan, TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Rafet Bozdoğan, TEI Yönetim Kurulu Başkanı ve TUSAŞ Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Fahrettin Öztürk, üretim direktörü Fatih Uysal ve diğer katılımcılarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bu güzel etkinlik için TUSAŞ’a teşekkür ederim. Rabbimize şükürler olsun” dedi.

TUSAŞ’ın düzenlediği iftar programı, Türkoğlu halkı için anlamlı bir buluşma ve dayanışma vesilesi oldu. Başkan Okumuş’un katılımıyla gerçekleşen iftar, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirerek ramazanın manevi atmosferini yaşatmaya devam etti.