Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kadınlara verilen değer, uygar toplum olmanın en önemli göstergesidir

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer,

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Vali Ünlüer, mesajında kadınlara verilen değerin uygar toplum olmanın en önemli göstergesi olduğunu vurgulayarak, kadınların emekleri, sevgi dolu yürekleri ve fedakarlıklarıyla dünyayı güzelleştirdiğini belirtti.

Vali Ünlüer’in mesajı şöyle devam etti: “Kadınlara verilen değer, uygar toplum olmanın en önemli göstergesidir. Hayatın her alanında fedakarlığın ve duyarlılığın sembolü olan kadınlarımız, yetiştirdikleri nesillerle de geleceğin şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır. Bizler Cennet annelerin ayakları altında olduğuna inanan bir anlayışın mensupları olarak, kadınların hayatın bütün alanlarında etkin bir şekilde var olmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek durumundayız.”

Vali Ünlüer, kadına saygının, değerlerin, gelenek-göreneklerin, tarihin ve sosyal hayatın temel dinamiği olduğunu vurgulayarak, kadına yönelik şiddetin sadece ülkemizin değil, tüm dünya kadınlarının sorunu olduğunu belirtti. Kadının uğradığı haksızlıklara karşı herkesin görevinin yanında olmak olduğunu ifade etti.

Ülkemize değer katan kadınlarımıza övgülerde bulunan Vali Ünlüer, mesajını şehit ve gazi anneleriyle başta olmak üzere tüm kadınları sevgi ve saygıyla selamladığını belirterek sonlandırdı.