Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okay: Her şartta ve koşulda onların yanındayız

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla çeşitli etkinliklere katıldı. Başkan Okay, Kamu Külliyesi’nde görev yapan kadınlarla bir araya gelerek onlara yönelik özel bir kahvaltı programı düzenledi ve kadınların toplumdaki önemine vurgu yaptı.

Başkan Okay, programda yaptığı konuşmada kadınların toplumdaki yerinin ve öneminin farkında olduklarını belirterek, “Kadınlarımıza hak ettikleri değeri ve önemi göstermekteyiz. Her şartta ve koşulda onların yanındayız. Kamu Külliyemiz içerisinde görev yapan kadınlarımızın bulunduğu alanlara değer kattığını görmekteyiz.” dedi.

Ayrıca, Başkan Okay, konteyner kentlerde yaşayan kadınları ziyaret ederek onlara çiçek verdi. Kadınlara yapılan bu jestin, onların toplumda değerli olduklarını hissetmelerine katkı sağladığı belirtildi. Başkan Okay’ın kadınların yaşamlarına ve topluma katkılarına verdiği önem etkinliklerde açıkça görüldü.

Başkan Necati Okay’ın 8 Mart etkinlikleri, kadınların toplumdaki yerinin ve değerinin vurgulanmasının yanı sıra, kadınların istihdama katılımını teşvik edici bir nitelik taşıdı. Etkinlikler, kadınların toplumdaki rolünü daha da güçlendirmeye yönelik bir adım olarak değerlendirildi.