Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CUMHUR İTTİFAKI’NDAN PAZARCIK’TA COŞKULU MİTİNG

Cumhur İttifakı Ak Parti

Cumhur İttifakı Ak Parti Pazarcık Belediye Başkanı Adayı Murat Ceyhan, İlçe Teşkilatının düzenlediği Pazarcık Mitinginde vatandaşlarla bir araya geldi.

Pazarcık’ın vizyon hedeflerini gerçekleştirmek için harekete geçtiklerini söyleyen Ceyhan, “Yeniden Pazarcık” vizyonuyla neşe, mutluluk ve gelecek güzel günlerin müjdecisi olduğunu dile getirdi.

Cumhur İttifakı Pazarcık’ta gövde gösterisi yaptı. Pazarcık Miting Meydanı’nda düzenlenen mitinge, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen Platformdan halka seslenen Cumhur İttifakı Temsilcileri 31 Mart 2024 Yerel seçimlerinde destek istedi. Alkışlar ve bayraklarla mitinge eşlik eden vatandaşlar, tezahüratlarda bulundular.

Yoğun katılımın gerçekleştiği Miting’e AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köy işleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Milletvekili Mehmet Şahin, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, Ak Parti İl Başkanı Cüneyit Doğan, Pazarcık Ak Parti İlçe Başkanı Halit Karabudak, MHP İlçe Başkanı Mustafa Tepedibi, Cumhur İttifakı Pazarcık Belediye Başkan Adayı Murat Ceyhan, Parti İl ve İlçe Teşkilatları, Kadın Kolları ve çok sayıda vatandaşlar katılım sağladı. ,,

Ceyhan, “Murat Ceyhan ile 31 Mart’ta tarih yazmaya başlayıp 5 sene boyunca da destan yazacağız inşallah” diyen seçmenlerin desteğiyle Pazarcık’ta seçimi kazanacaklarını söyledi.

Yoğun katılımla gerçekleşen Cumhur İttifakı Pazarcık Mitinginde Cumhur İttifakı AK Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan, “Türkiye şehirleri Yüzyıl’ında Pazarcık’ı Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” dedi.

“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla örnek gösterilen AK Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan yaptığı açıklamalarda, “Pazarcık’a hizmet, hemşerilerime tam bir inanmışlıkla verilmiş sözümdür. Çok çalışarak ilçemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gönüllere dokunuyoruz elhamdülillah. Birlikte hayırlı bir seçime gireceğiz ve çok çalışan kazanacak. Hemşehrilerimizin tebessüm eden yüzlerinden enerjimizi aldık. Söz veriyorum, Pazarcık’ımızı el ele gönül gönüle, Türkiye’nin en güzel şehri yapacağız. Bunu hep birlikte biz yapacağız. Yolumuz açık olsun” dedi.

İLÇEMİZİ HİZMET VE ESERLERLE DONATACAĞIZ

Cumhur İttifakı’nın Ak Parti adayı olarak Pazarcık Belediye Başkanlığı için yarışan Murat Ceyhan, İlçe teşkilatının düzenlediği mitingde kararlılık ve samimiyetle dolu bir mesaj verdi.

Başkan Adayı Murat Ceyhan; “Sayın bakanım Sayın milletvekilleri sayın ilçe başkanım sayın il başkanım çok kıymetli büyükşehir belediye başkanımız, ilçe başkanım, pazarlığımızın güzel insanları, çok kıymetli abiler Çok değerli ablalarım, kardeşlerim geleceğimizin teminatı, gençlerimiz, umudumuzun ışığı, gençlerimiz hoş geldiniz, sefa getirdiniz, şeref verdiniz. Sağ olun, var olun Çok sağ olun. Çok teşekkür ederim. Maşallah. Allah nasip etsin. Şu kadarını alalım. Allah’ınıza kurban sizin Biz birlikte Pazarcık’ız. Biz birlikte kazanacağız. Hep birlikte kazanacağız. Birlikte Cumhur İttifakıyız. Sağ olun, var olun. Biliyorsunuz ki biz Asrın felaketini yaşadık. Bu felakette yıkımlarımız oldu. Bu yıkım sırasında yaralar açıldı. Bu yaralarımızı sarmasından devletimiz var olsun. Devletimiz anında yanımızda oldu. Yaralarımızı sardı. Devletimiz O sıcaklığını gösterdi. Buradan ve ekibi genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Cumhur İttifakımızın çok kıymetli Genel Başkanı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız sayın Doktor Devlet Bahçeli’ye şükranlarımı sunuyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Bu kardeşinize 31 Mart’ta önce Allah sonra sizlerin desteğiyle otuz bir Mart’ta eğer seçilirsem yapacaklarımı kısaca şöyle bir anlatayım. Size en baştan söz vererek ve yapılanları ve başlayan başvuranlara şimdi öncelikle şunu söylüyorum. Otogarımız şu an yıkıldı. Otogarımızın yerine buraya bir meydan lazımdı. Pasajınıza inanın bir meydan lazımdı. Meydan gerekiyor. Otogarımızın yerine şu an pazar yeri, pazar alanına büyük meydan yapılıyor. Dört katlı binalar halinde. Şu an ihalesi yapılmak üzere yıkıldı. En kısa zamanda, en kısa zamanda bizim açılacak ve biz de orada sizler de orada gidip oturacaksınız. Öncelikle size şunu söylüyorum. Deprem olduğu için evet yıkıldı. Bazılarımız hak sahipliğinden dolayı TOKİ’lerimize yardımcı olur. TOKİ’lerimiz bu taraftan iki bin beş yüz, iki bin civarında ve İncirlik, İncirlik yönünde yine bin beş yüz, iki bin civarında TOKİ’ler yapıldı. Bu TOKİ’lerimiz hizmet olursa Dairelerin bu yılsonuna doğru hak sahiplerine verilecek. Bunu zaten kuralsız, bazıları kurası çekildi. Bu müjdeyi verebiliyoruz. Köyleri köylerimizde köy evleri yapılıyor. Yine devletimizin yardımıyla. Dört bin civarında şu an inşaatı devam ediyor. Ben belediye olarak tüm müjdeyi verebilirim. Bazen köylerde veya merkez özellikle de yukarı kadar civarında orman arazisine, orman arazisi, haziran arazilerinde evler yapılmış. Burada yok. İmar çalışmasıyla, bütün halkımıza müjdeyi veriyorum. Herkesin tapusunu vereceğiz. Bunun üzerine kesinlikle söz veriyoruz. Bunu fazla da uzatmayacağız” dedi.

“KADINLARIMIZ İÇİN KOPERATİF KURACAĞIZ”

Pazarcık’ın birçok şeye ihtiyacı var diyen Başkan Adayı Murat Ceyhan; “Kapalı pazar alanımız Çok yakın zamanda başlanacak ve halkımızın hizmetine sunulacak. Kadınlarımız için. Kadınlarımıza her zaman Kadınlarımız bizi göz bebeği. Kooperatifler sunacak. Kadınlarınızı ekonomiye katkı sunmaları için, ekonomimizin içine çekeceğiz. Ne yapacaklar kadınlarımız? Kendi ürünlerini üretecekleri kooperatifte biz de belediye olarak onlara yardımcı olacağız ve onların ürettiği ürün Pazarlayacağız. Ülke ekonomisine, ilçe ekonomisine ve ev ekonomisine faydası olacak. Artı tek beyefendilere de ihtiyaçları kalmayacak diye düşünüyorum. Sağ olun Meselemiz var. Yapımı yanında bulunan bayağı yol kat ettik Sayın Bakanım, sayın milletvekillerim görüşmesi neticesinde çevre yolunun kamulaştırma kararı, cumhurbaşkanımız tarafından imzalandı. Çok yakın zamanda birkaç ay içerisinde de şirketimiz Buraya inşaat şirketi başlayacak. Ve çok kısa sürede yaklaşık çok teşekkür ediyorum” dedi.

“KÖYÜN NE DERDİ VAR, NE SIKINTISI VAR, NE EKSİĞİ VAR BİLİYORUM”

Pazarcık’ta yaşayan biri olarak Pazarcık’ın sıkıntılarını biliyorum diyen Başkan Adayı Ceyhan; “Bazı köylerimize gidiyoruz, kilit parke, ayaktan, çamurdan yürüyoruz yürünüyor. Tamam yapıldı çanta eksik yerleri var. Onları da biz tamamlayacağız. Nasıl tamamlayacağız? Kilit parke şantiyesi kuracağız. Kilit parkesiz sokak kalmayacak. Büyükşehir’in ve bizim imkanlarımızdan bütün sokakların beton hasatı yapacağız. 31 Mart’ta belediye başkanı seçerken  zarar gören şehrimizin ayağa kalkması ama ileriki ilerleyen yıllar içinde gençlerimiz için sosyal tesisler, spor alanları, kültür ve sanat alanları yapacağız. Gençlerimiz bizim için önemli. Gençlerimiz bizim için göz bebeği. Okuyan öğrenci için dışarıya giden üniversiteli öğrencilerimiz için belki belediyenin böyle bir ödeme talebi yoktur ama onlara iş dünyasında, iş adamlarımızdan, iş adamlarımızdan, vakıflardan bu sayamayacağız. Onlara maddi yönden yardımcı olacağız. Çünkü gençlerimiz için önemli. Onların okuması gerekir Sağ olun. Projelerin fazla uzun tutmayacağım” dedi.

“31 MART’TA GÜÇLÜ DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM”

31 Mart’ta güçlü bir destek beklediklerini ifade eden Başkan adayı Murat Ceyhan, “Bu ilçede doğmuş, ilkokul, ortaokul ve liseyi yine bu ilçede tamamladıktan hayatımı Pazarcık’ta geçirmekteyim. İçinizden biriyim. Yıldır Pazarcık’ın bütün sokaklarında, caddelerinde imzanız olan bir kardeşiniz olarak bu gün huzurlarınızda olmaktan onur duyuyorum. Rabbime sonsuz hamdusenalar olsun. İyi ki sizin bir evladınız, kardeşiniz olmuşum. 1994 yılında İstanbul’da büyükşehir belediyesini kazandıktan sonra Türkiye’de belediyecilik anlayışını değiştiren ve belediyeciliğin siyasi partilerin üstleri değil vatandaşın kendi evleri olduğu anlayışını Türkiye’ye yerleştiren Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmaktan da onur duyuyorum. 22 yıldır kesintisiz iktidarı ile sadece Pazarcık’ta değil tüm Türkiye sathında Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a bütün illerde hizmet eden İktidar Partinin Pazarcık adayı olarak karşınızdayım. Pazarcık’ın bir evladı olmaktan da gurur duyuyorum. 22 yıldır AK Parti hükümeti ve Cumhur İttifakı ile birlikte, kentsel dönüşümünden hastanesine, hastanesinden ulaşımına birçok hizmeti sizlerle birlikte yapılmasından onur ve gurur duyuyorum. Bütün bu eserlerin sahibi sizlersiniz. Biz sadece vesile olduk. Dolayısıyla 9 ay önce 31 Mayıs’ta vermiş olduğunuz desteği 31 Mart’ta da vereceğinize yürekten inanıyorum” dedi.