Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan: “Pazarcık’ı gözde ilçe yapacağız”

Cumhur İttifakı AK Parti

Cumhur İttifakı AK Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan, “Türkiye şehirleri Yüzyıl’ında Pazarcık’ı Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” dedi.

“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla örnek gösterilen AK Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan yaptığı açıklamalarda, “Pazarcık’a hizmet, hemşerilerime tam bir inanmışlıkla verilmiş sözümdür. Çok çalışarak ilçemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gönüllere dokunuyoruz elhamdülillah. Birlikte hayırlı bir seçime gireceğiz ve çok çalışan kazanacak. Hemşehrilerimizin tebessüm eden yüzlerinden enerjimizi aldık. Söz veriyorum, Pazarcık’ımızı el ele gönül gönüle, Türkiye’nin en güzel şehri yapacağız. Bunu hep birlikte biz yapacağız. Yolumuz açık olsun” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİK RUHUYLA 31 MART ZAFERİNİ ADIM ADIM İNŞA EDİYORUZ”

Tabii Pazarcık halkımız sağ olsunlar hem Cumhur İttifakı’mıza, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı teveccühleri her yerde gördüğümüz gibi, Pazarcık ta da çok yüksek seviyede diyen Başkan adayı Ceyhan; “Allah’a şükürler olsun biz sahayı çok iyi görüyoruz. 31 Mart’ta inşallah bunun sandığa yansımasını da gerçekten iyi bir şekilde görürüz diye umut ediyoruz. Çalışmalarımızın hepsi iyi gidiyor. İnanın kıymetli hemşehrilerim; Sizlerin sevgisine, ilgisine ve teveccühüne layık olacağım. 1 Nisan’da hep birlikte Pazarcık’ımızın aydınlık yarınlarına yürüyeceğiz. Türkiye Şehirleri Yüzyıl’ında Pazarcık belediyeciliğiyle Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” ifadelerini kullandı.