Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI MİTİNG ALANINA DÖNÜŞTÜ

Çevre, Şehircilik ve İklim

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki Pazarcık’ta Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimleri çalışmaları için kullanacağı Pazarcık seçim ofisinin açılını yaptı. AK Parti Pazarcık Seçim açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Açılışı yapılan alan adeta miting alanına dönüştü.

BAKAN ÖZHASEKİ PAZARCIK SEÇİM OFİSİ AÇTI

Bir dizi ziyarette bulunmak ve alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Kahramanmaraş’a gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla Cumhur İttifakı Pazarcık Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi. Açılış programında; TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan, MHP İl Başkanı Hüseyin Vahit Demiröz, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Pazarcık Belediye Başkan Adayı Murat Ceyhan, teşkilat mensupları ve vatandaşlar da yer aldı. Seçim Koordinasyon Merkezi’nin Pazarcık’a hayırlı olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla Pazarcık’ta Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin açılışını gerçekleştirdik. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

CEYHAN; “BU AŞKA, BU SEVDAYA DOYULUR MU? PAZARCIK”

Cumhur İttifakı Ak Parti Pazarcık Belediye Başkan Adayı Murat Ceyhan, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanımız Sayın Vahit Kirişçi, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, İlçe Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Hemşehrilerimizin katılımları ile Seçim Ofisi açılışımızı coşkuyla gerçekleştirdik. 31 Mart’tan itibaren hep beraber gülümseyeceğiz. Seçim ofisi açılışımızı mitinge dönüştüren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Herşey Yeni Pazarcık içindir” dedi.

GÖRGEL; “AŞK İLE ŞEVK İLE ÇALIŞIYORUZ”

Cumhur İttifakı Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel ise, “Pazarcık inşallah 31 Mart’ta çok farklı bir tarih yazacak. Ama çok farklı bir tarih yazacak. Dosta Güven veren bir görüntü sergiliyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Düşmana korku salan bir görüntü sergiliyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Inşallah 31 Mart’a kadar da bu heyecanınızı, şevkinizi Rabbim daim eylesin. Her zaman gerçekten bize çok büyük destek verdi Pazarcıklı kardeşlerimiz. Kahramanmaraş’ın her yerinden, her ilçesinden kardeşlerimiz inşallah bizler de hem 31 Mart’a kadar girilmedik kapı bırakmayacağız, sıkılma bırakmayacağız. İnşallah emaneti teslim aldıktan sonra da 1 Nisan’dan sonra da Rabbim nasip ederse beş yıl boyunca Pazarcık ta Kahramanmaraş’ın her bölgesine de kendimizi vakfedeceğiz. Yedi yirmi dört çalışacağız. Kahramanmaraş’ın her ilçesinde de çok güzel işler yapacağız. İnşallah Murat Başkan Pazarcık’ı da biz büyükşehirde daha iyisini yapacağız. Çünkü biz gerçek belediyeciliğe inanıyoruz. Bizim Cumhur İttifakı belediyeciliğimizin tamamı gerçek belediyeciliktir. İnşallah bir taraftan gönülleri Gönüllü belediyeciliği yaparken bir taraftan da şehirlerimizi sayın bakanımızın deyimiyle artık tüm Kahramanmaraş’ın deyimi hale geldi. Yeni Kahramanmaraş’ı inşa ve ihya edeceğiz. Hiç merak etmeyin. Bu konuda şevkimiz var, aşkımız var, heyecanımız var. Bu şehrin evlatlarıyız. Bu şehre taş koymaktan şeref duyanın onur duyarız” dedi.