Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CEYHAN; “YENİ BİR PAZARCIK HAYALİMİZ VAR”

Cumhur İttifakı Ak Parti

Cumhur İttifakı Ak Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan; Kardeşliği, Huzuru, Güveni Tesis etmek ve Pazarcık’ı yeniden hep birlikte inşaa etmek için göreve talip olduğunu söyledi.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşadığımız Asrın felaketi sonrası bu şehrin tüm sorunlarını iyi bilerek en kısa şekilde çözecek ve yeniden ayağa kalkması için elimizi taşın altına koyuyoruz. Tüm kesimlere hizmet ederek, gelecek nesillerimize daha güzel ve daha yaşanabilir Pazarcık bırakmak için var gücümüzle gayret edeceğiz. Bu güne kadar bu şehre hizmet eden kim var ise hepsinden de Allah razı olsun. Tüm hemşerilerimden bu süreçte desteklerini bekliyor, selam, sevgi ve hürmetlerimi arz ediyorum. Pazarcık’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“YARALARI EN KISA ZAMANDA SARACAĞIZ”

Pazarcık’ın yeniden ayağa kalkması için çalışacaklarını ifade eden Ak Parti Pazarcık Belediye Başkan Adayı Ceyhan; “Hedefimiz Pazarcık’ımızı altı Şubat depreminde büyük yaralar açtı. Merkez üssü olduğu için. Öncelikle ilçemizin yaralarını sarmak, öncelikli işimiz, Yani önceliklerimiz. Nedir bu? Altyapı Üst yapı ve çevre. Çevre düzenlemesi, binalarımızın düzenlemesi, güzel güzel bir şehir plancılık planı yapacağız. Tabii bunu yaparken bunu yalnız başımıza sadece belediyeyle olmayacak. Devlet’in ilgili birimleriyle, devletin ilgili bakanlıkların desteğiyle bu yalnız Pazarcık Belediyesi’yle olmaz. Pazarcık Belediyesi’nin gücü buna kafi gelmeyebilir, gelmez yani. Merkezi devletimizden, ilgili bakanlıklarında, ilgili birimlerinden, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemiz ile istişare edeceğiz. Onları buraya çağıracağız. Güzel bir şehir planı yapacağız. İyi bir çalışma yapacağız. Önceliğimiz şimdi şunu size söyleyemeyeceğiz. Bir topik yani böyle projeler sunamayız. O sonraki önceliğimiz şehrimizi bu halde depremin verdiği yaraları sarmak önce güzel tertemiz bir şey. Altyapısını güzel bir temizleyeceğiz. Yollarını yapacağız. Güzel bir şehir planlaması yaparak tabii mühendislerimiz gelecek, Önceliğimiz bunlardır” dedi.

“PAZARCIK İÇİN ACİL EYLEM PLANLARIMIZ VAR!”

Önceliğimiz geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için sosyal alanlar, spor alanları diyen Başkan Adayı Ceyhan, “Gençlerimizin oyalanacağı gibi belki şey yapacağı, ilgileneceği alanlar yapacağız. Özellikle de gençlerimize önem veriyoruz. Pazarcık için ana yolumuza alternatif olarak çevre yolunu hayata geçirmemiz lazım. Çevre yolumuzu ilgili birimlerle görüştük, İlgili birimlerle görüştük. Onu acilen acil eylem planına alacaklar. Çevre yolun sorunu çözülecek. Çok yakın zamanda çevre yolumuz inşallah Çalışmalarına başlanacak çevre yolunun onu da yaptığımız zaman inşallah yol sorunumuzda ortadan kalkmış olacak” dedi.

“TOKİ’LER DE ÖNEMLİ AŞAMALAR KAT EDİLDİ”

Yıkılan her binamızı yeniden yaparak şehirlerimizi inşa ve ihya ederek adım adım Türkiye Yüzyılı’na yürüyoruz diyen Pazarcık Belediye Başkan Adayı Murat Ceyhan, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Pazarcık’ımızı alt ve üstyapısıyla birlikte yeniden inşa edeceğiz. Kalıcı konutların inşasında da önemli aşama kat edildi, TOKİ Konusunda İlk ev sahipleri evlerine kavuştu. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde devlet millet el birliğiyle hep birlikte şehrimizi ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Mart ayında yine bir çekiliş daha var. Önümüzdeki yaz içerisinde evvel TOKİ’lerin hepsi bitmedi, bitirmek planlanıyor. Yani vatandaşımız bu konteynırda kurtarır inşallah. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Pazarcık’ımızı alt ve üstyapısıyla birlikte yeniden inşa edeceğiz” dedi.