Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Annelere özel etkinlik

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Anneler

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü’nü unutmayarak özel bir etkinlik düzenliyor. Başkan Fırat Görgel’in liderliğinde sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Büyükşehir Belediyesi, toplumun her kesimine hitap eden çeşitli programlarla vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla birçok atölye çalışması düzenleyen belediye, Anneler Günü’ne özel olarak 11 Mayıs Cumartesi günü Piazza AVM’de Ebru Sanatı Tekniği ve Seramik Boyama atölyeleri düzenleyecek.

Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan bu atölyelere, özellikle anneler olmak üzere tüm kadınlar davet ediliyor. Etkinlik, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursu (KAMEK) ve Piazza AVM iş birliğiyle gerçekleştirilecek. Saat 14.00 ile 18.00 arasında Piazza AVM’nin zemin katında düzenlenecek olan atölyelerde, renkli ve eğlenceli etkinliklerle vatandaşlar buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, etkinliklerin vatandaşlarla buluşmaya devam edeceğini ve birbirinden keyifli atölye çalışmalarının devam edeceğini belirtiyor. Anneler Günü’nde bu özel etkinlikle annelerin ve tüm kadınların unutulmadığını vurgulayan Büyükşehir Belediyesi, katılımın yoğun olması ve etkinliğin keyifli geçmesi için herkesi bekliyor.