Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yağmur sularının yuttuğu mahallede su seviyesi yarıya düştü

ANTALYA’DA YOĞUN SAĞANAK NEDENİYLE SU ALTINDA KALAN BİR MAHALLEDEKİ SU TAHLİYE ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR. DÜNE GÖRE SU SEVİYESİNİN YARIYA DÜŞTÜĞÜ MAHALLEDEKİ ÇALIŞMALARA ANTALYA VE BURDUR İTFAİYELERİNİN YANI SIRA, JANDARMA VE AFAD GÖNÜLLÜLERİ DE DESTEK VERİYOR.

ANTALYA’DA YOĞUN SAĞANAK NEDENİYLE

Antalya’da yoğun sağanak nedeniyle su altında kalan bir mahalledeki su tahliye çalışmaları sürüyor. Düne göre su seviyesinin yarıya düştüğü mahalledeki çalışmalara Antalya ve Burdur itfaiyelerinin yanı sıra, jandarma ve AFAD gönüllüleri de destek veriyor.

Aralıksız süren sağanak nedeniyle dün kabusu yaşayan Antalya’da, kentin normale dönmesi için kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Muratpaşa ilçesinde en çok etkilenen mahallerden Gebizli ve Doğuyaka Mahallesi, dün sağanak nedeniyle sular altında kalmıştı. Bugün devam eden yağış nedeniyle suların çekilmediği mahallede, ekiplerin dinamolarla su tahliye işlemleri devam ediyor. Düne göre su seviyesinin yarıya düştüğü mahalledeki çalışmalara çalışmalara Antalya ve Burdur itfaiyelerinin yanı sıra, jandarma ve AFAD gönüllüleri de destek veriyor.

Drone ile görüntülen mahallede birçok ev kullanılamaz hale gelirken bazı araçların da su altında kaldığı görüldü.