Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şiddetli rüzgar dünyaca ünlü sahilde tatilcilere zor anlar yaşattı

ANTALYA’DA ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ RÜZGÂR DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİNDE DENİZE GİREN TATİLCİLERE ZOR ANLAR YAŞATTI. VATANDAŞLAR RÜZGÂRDA UÇAN ŞEMSİYELERİ GÜÇLÜKLE TUTTU.

ANTALYA’DA ETKİLİ OLAN ŞİDDETLİ

Antalya’da etkili olan şiddetli rüzgar dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde denize giren tatilcilere zor anlar yaşattı. Vatandaşlar rüzgârda uçan şemsiyeleri güçlükle tuttu.

Turizm kenti Antalya’da kavurucu sıcaklıklar etkili olmaya devam ediyor. Hava sıcaklığının 35 dereceye yaklaştığı, nem oranının ise yüzde 14 ölçüldüğü kentte hafta sonu tatilini fırsat bilenlerin merkezi dünyaca ünlü Konyaaltı sahili oldu. Hınca hınç dolan sahilde vatandaşlar bir yandan Akdeniz’in serin sularında yüzerken diğer taraftan da sıcak kumsalın üzerinde şemsiye altında dinlenmenin keyfini sürdü.

Sabah saatlerinde başlayan şiddetli rüzgar ise tatilcilere zor anlar yaşattı. Rüzgar sebebiyle tatilcilerin şemsiyeleri uçtu, tatilciler denize kadar giden şemsiyeleri güçlükle tutabildi. Bir kadın ise şemsiyenin kendisine çarpması ile hafif şekilde yaralandı.

Kütahya Simavlı olduğunu belirten ve tatil yapan İsmail Abay ,”Sahil bugün çok yoğun, genellikle yabancı vatandaşlar var. Hava ve deniz çok güzel. Her yer tertemiz. Rüzgârdan dolayı zaman zaman şemsiyeler uçuyor, oğlumla denize girmeye geldik” dedi.