Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Resul Arslanhan’dan Teşekkür Açıklaması

Dulkadiroğlu Belediye Yeniden Refah

Dulkadiroğlu Belediye Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Resul Arslanhan’dan Teşekkür Açıklaması

Dulkadiroğlu Belediye Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Resul Arslanhan, mahalli idareler seçimleri sonrasında ilçe halkının gösterdiği teveccüh ve destek için teşekkürlerini dile getirdi. Arslanhan’ın yapmış olduğu açıklama şu şekilde:

“Yeniden Refah Partisi olarak değişimin meşalesini yaktığımız Dulkadiroğlu İlçemizde, yapılan Mahalli İdareler Seçiminde ilçe halkımız yüksek teveccühlerle yetkiyi bizlere vermiştir. Depremde ağır yaralanan ilçemiz için göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yıkılan İlçemizi yeniden ayağa kaldırmak, kırılan kalplerinizi yeniden kazanmak, kaybolan umutlarınızı yeniden yeşertmek işin var gücümüzle mücadele edeceğiz.

Seçim süreci boyunca bizlere olan sevginiz, samimiyetiniz, destek ve dualarınız için hepinize müteşekkirim. Bu yola çıktığım ilk andan itibaren destek ve dualarını eksik etmeyen başta ailem, akrabalarım, mahalle sakinlerim, dostlarım ve gözleri ışıl ışıl parlayan gençlerimize de ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bizlere inanın; bu ilçeyi yeniden ayağa kaldıracak, umutlarını yeniden yeşertecek ve özenen değil özenilen bir ilçe yapacağız inşallah, söz.”