Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlçemizi daha güzel günlere taşımak için hep birlikte çalışacağız

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, günün ilk ışıklarıyla birlikte belediye personeliyle buluşarak önemli bir hasbihal gerçekleştirdi.

Başkan Akpınar, mesai öncesinde bir araya geldiği belediye personeline hitaben yaptığı konuşmada, vatandaşlara en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığını vurguladı. Her bir belediye çalışanının vatandaşların temsilcisi olduğunu belirten Başkan Akpınar, 24 saat esasıyla hizmet vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Vatandaşların talep ve görüşlerinin ön planda olduğunu vurgulayan Başkan Akpınar, “Vatandaşlarımız bize hizmet etme yetkisini verdiler. Biz de gece gündüz demeden, tüm mesai arkadaşlarımızla birlikte özverili bir şekilde hizmet edeceğiz. Her bir mesai arkadaşımız sahada bizleri temsil edecek. Dulkadiroğlu’nu birlikte ayağa kaldıracağız, yıkılan binaları, kırılan gönülleri onaracağız. İlçemizi daha güzel günlere taşımak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Bu toplantı, ilçede hizmet anlayışının daha da güçlenmesine ve vatandaşların beklentilerine daha etkin şekilde cevap verilmesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.”