Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dulkadiroğlu Belediyesi, Mahallelerde Gece Gündüz Çalışıyor

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, göreve geldikleri günden beri şehrin merkezi ve kırsal mahallelerinde kesintisiz bir çalışma temposuyla hizmet verdiklerini belirtti. Akpınar, “Kısa sürede gerçekleştirdiğimiz hizmetler, uzun vadeli planlarımızın teminatıdır. 105 mahallemizin sorunlarını biliyor ve bu sorunlara çözümler üretiyoruz” dedi.

Dulkadiroğlu’nun uzun bir süre ihmal edildiğini ifade eden Başkan Akpınar, şehrin birçok alanında ciddi hasarlarla karşı karşıya kaldığını dile getirdi. Ancak, göreve gelir gelmez bu sorunlara yönelik çözümler ürettiklerini ve vatandaşların beklentilerini karşılamak adına yoğun gayret gösterdiklerini vurguladı.

 Başkan Akpınar, gece gündüz demeden ekiplerin mahallelerde çalıştığını ve hizmetin eşit bir şekilde dağıtılması için çaba harcandığını aktardı. Şehir merkezinde olduğu kadar kırsal mahallelerde de özverili bir şekilde çalışmaların sürdüğünü belirten Akpınar, “İlçemizin tüm sorunlarına hakimiz ve bu sorunları çözüme kavuşturmak için gerekli adımları attık. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılamak için kararlıyız” şeklinde konuştu.

Başkan Akpınar, vatandaşların sorunlarının çözümü için sürekli iletişim halinde olduklarını ve bu konuda duyarlılık gösterdiklerini vurgulayarak, “Hizmetlerimiz sadece bir fragman, daha büyük ve uzun vadeli planlarımız var. Vatandaşlarımızın refahı ve mutluluğu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.