Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DAHA İYİ ONİKİŞUBAT İÇİN HAZIRIZ

Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye

Cumhur İttifakı Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Toptaş, İlçe Başkanı Mücahit Kara ve İlçe kadın kolları teşkilatı ile birlikte Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret etti.

“ONİKİŞUBAT’IMIZI BUGÜNKÜ YAŞANILABİLİR HALİNDEN ÇOK DAHA İYİ NOKTALARA TAŞIMAK İÇİN GAYRET EDECEĞİZ”

Ziyarette yapılacak Yerel Seçimler ve İlçeye yapılacak yatırımlar başta olmak üzere özel konular konuşulurken toplantı sonrası açıklama yapan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “İnşallah 31 Mart’taki seçimden sonra seçimi tekrar Allah’ın yardımıyla, teşkilatımızın da gayretiyle hep beraber kazanacağız. AK Parti yönetimi 13 Mart belediyemizde inşallah devam edecek. Yeni oday arkadaşımız Hanifi Bey, nazar olmaz mı bak iki tane Hanifi var. İnşallah 31 Mart’ta seçilecek. Biz de hep beraber teşkilatımızla beraber seçilmek için gayret edeceğiz. Seçildikten sonra da ne zaman bizimle ilgili bir tasarruflar olursa ya da talepler olursa hep yanlarında olacağız inşallah. Bu memleket hepimizin hep beraber inşallah yeni başkanımızla beraber 12 Şubatımızı Kahramanmaraşımızı bugünkü yaşanılabilir halinden çok daha iyi noktalara taşımak için, daha iyi yaşanabilir bir memleket yapmak için gayret edeceğiz. Ben hem ilçe başkanımıza ve ilçe teşkilatımıza kadın kolları başkanımıza hem de yeni aday inşallah seçilecek yeni başkanımıza ve ilçe teşkilatımıza, kadın kolları başkanımıza hem de yeni aday, inşallah seçilecek yeni başkanımıza başarılar diliyorum. Kendilerine bu nezaketlerinden dolayı da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“HANEFİ BAŞKAN İLÇEMİZ İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER ONDAN BAYRAĞI ALIP DAHA YUKARILARA TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİM”

Ziyarette Hanefi Başkanla 5 yıl çalışma fırsatı bulduğunu ve ondan çok şey öğreneceğini dile getiren Belediye Başkan Adayı Hanefi Toptaş, daha yaşanabilir memleket için hep birlikte çalışacağız dedi.

Başkan adayı Toptaş, Ak parti siyasetinin ülke üzerinde önemli yeri olduğunu dikkat çekerek konuşmalarını şu şekilde sürdürdü; “Tabii dünyanın en büyük siyasi partilerinden birisidir Ak Parti, Türkiye’nin çeyrek yüzüne damga vurmuş, özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok önemli bir aşama kat etmiş AK Partimizin, İlçesinde 4 Şubat tarihi itibariyle Cumhurbaşkanımızın olurlarıyla, tüm teşkilatımızın destekleriyle, Cumhuriyet başkanımızın destekleriyle AK Partimizden aday olarak gösterilmiş bulunuyorum. Tabii AK Parti siyaseti eser ve hizmet siyasetidir. AK Parti belediyeciliği eser ve hizmet belediyeciliğidir. Bu noktada çok değerli başkanım Hanifi Başkanımla da beş yıl çalışma fırsatı buldum. Kendisi tabii ki şehrimizde çok önemli eser ve hizmetler bırakmıştır. Aynı zamanda partimizde tabii ki bu bir hizmet yarışıdır. Allah’ın izniyle inşallah otuz bir Mart’ta tüm teşkilatımızla milletvekillerimizle ve Milliyetçi Hareket Partisi yine aynı şekilde teşkilatlarımızla birlikte öncelikle önemli bir zafer kazanacağız. Ve akabinde inşallah göreve geldiğimizde yine aynı şekilde liyakatli kadrolarla 12 Şubat’ımızı şu anki olduğu durumdan çok daha ileriye taşımak için büyük bir özveri ve gayret içerisinde olacağız. Ben bir kez daha Hanifi Başkanı’na özellikle bu nazik karşılama için kendisine teşekkür ediyorum. Kendisine de ayrıca başarılar diliyorum” dedi.

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ, ESER VE HİZMET BELEDİYECİLİĞİDİR”

Ziyarette hizmetlerden ve Ak Parti Belediyeciliğinden bahseden Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara;

Belediye makamında belediye başkanımız Hanifi Mahçiçek’i, Belediye Başkan adayımız Hanifi Toptaş’la ziyaret ettik. Tabi öncelikle şunu ifade etmek gerekir ki Hanifi Başkanımızla ben ilçe başkanlığım döneminde 5 sene ondan önce de bir 5 sene olmak üzere büyükşehir olduktan sonra 10 seneye gibi bir süreçte Hanifi Başkanımızın hem teknik manada belediyelerin yapması gereken önemli fiziki işlerde hem de bunun ötesinde kültür, bilim, spor, sanat faaliyetlerinde çok çok ciddi şehrimize katkılar oldu. Şehrimizin dezavantajlı gruplarının daha az mağdur olması noktasında onlara çok ciddi katkılar oldu. Şehrimizin dezavantajlı gruplarının daha az mağdur olması noktasında onlara çok ciddi katkılar oldu. Bizlere her zaman tecrübelerinden istifade ettiğimiz hem siyaseten hem de belediyecilik manasında ne zaman hangi konuyu dile getirsek her zaman yanımızda bulunup o problemin çözülmesi noktasında adım attılar. Bundan ötürü Hanifi Başkanımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Şimdi de inşallah Hanifi Toptaş Başkanımızla birlikte bu yapılmış bu büyük projelerin işte EXPO’yu biliyorsunuz, diğer faaliyetleri biliyorsunuz, kırsaldan merkeze kadar bütün yapılmış bu işlerin ötesinde inşallah hemen 31 Mart seçimlerinden sonra sürecin belediyeciliğimizin, AK Parti belediyeciliğinin, eser ve hizmet belediyeciliğinin hemen devamında akabinde olması bakımından hemen mazbatayı alır almaz. Hiç şüphemiz yok ki Halife Toptaş Başkanımız da bizim Cumhurbaşkanımızın belediyecilik anlayışına yakışır bir hizmet sürecini sürdüreceğinden hiç şüphemiz yok. Bu noktada bizler teşkilat olarak bu zamana kadar bütün belediye başkanlarımızın, milletvekillerimizin, milletimizin yanında olma haftasında hep gayretlerini gördük ve gayret gösterdik. hep gayretlerini gördük ve gayret gösterdik. İnşallah seçimden sonra da yine milletimize hizmet noktasında bütün belediye başkanlarımızla birlikte Cumhur İttifakı olarak inşallah milletimize hizmet etme noktasında gayret etmeye, arada köprü olmaya, yol gösterici olmaya inşallah çalışacağız diyorum. gösterici olmaya inşallah çalışacağız diyorum. Milletimiz yine bize AK Parti belediyeciliğine, Cumhur İttifakı’na güvensin ve inşallah desteklerini, dualarını eksik etmesinler. Biz de bu şehrin yeniden ayağa kalkmasında en güzel ve en güçlü bir şekilde irademizi devam ettirip inşallah milletimize hizmet yolunda devam edelim diyorum” ifadelerini kullandı.