Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP KADİRLİ İLÇE YÖNETİM KURULU, “CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL”İ ZİYARET ETTİ

CHP Kadirli İlçe Başkanı

CHP Kadirli İlçe Başkanı Enver Eker, Osmaniye Milletvekili Asu Kaya ve CHP Kadirli İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’da Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti.
Genel Başkan Özel, TBMM’deki makamında kabul ettiği CHP heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Kadirli Belediye Başkanı Mustafa Mert Olcar’ın kısa sürede zorluklara rağmen önemli çalışmalara imza atmasından dolayı memnuniyetini belirtti.
CHP Kadirli İlçe Başkanı Enver Eker, ziyaret ile ilgili olarak, yaptığı açıklamada, yoğun çalışmaları arasında kendilerini kabul eden Genel Başkan Özel’e teşekkür ederek, “Genel Başkanımız sayın Özgür Özel ile gelmekte olan olası erken seçimler hakkında yerel ve genel stratejiler konusunda istişarelerde bulunduk. Kadirli’yi kendisinin de yakinen takip ettiğini, Belediye Başkanımız sayın Mustafa Mert Olcar’ın zorluklara rağmen kısa sürede büyük işlere imza attığını ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti. Bir elini sürekli omzumuzda hissettiğimiz sayın genel başkanımız en kısa sürede Kadirli’yi ziyaret etmek istediğini de dile getirerek, ziyaretin sonunda Osmaniye ve ilçelerindeki bütün hemşehrilerimize selamlarını iletti.” dedi.
Başkan Eker, CHP Kadirli İlçe Başkanlığı olarak kabulünden ve yakın ilgisinden dolayı CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e teşekkür ederek, Kadirli’yi ziyaret edecek olmasından dolayı onur duyacaklarını kaydetti.