Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ceyhan: ”Pazarcık’ı Gözde İlçe Yapacağız”

Cumhur İttifakı Ak Parti

Cumhur İttifakı Ak Parti Pazarcık Belediye Başkan aday adayı Murat Ceyhan, “Türkiye şehirleri Yüzyıl’ında Pazarcık’ı Kahramanmaraş’ın gözdesi yapacağız” dedi.

“Dürüst” kişiliği, “şeffaf belediyecilik” anlayışıyla örnek gösterilen Ak Parti Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan yaptığı açıklamalarda, “Pazarcık’a hizmet, hemşerilerime tam bir inanmışlıkla verilmiş sözümdür. Çok çalışarak ilçemize hizmet yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Hemşerilerimizi ziyaret ederek gönüllere dokunuyoruz elhamdülillah. Birlikte hayırlı bir seçime gireceğiz ve çok çalışan kazanacak. Bizde Pazarcık için çok çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

“BİZ BURAYA YATMAYA GELMİYORUZ, HİZMET ETMEYE GELİYORUZ”

Depremden dolayı Pazarcık ilçesinin sorunlarının yumak yumak olduğunu ve biran önce çalışmaya başlayacaklarını ifade eden Belediye Başkan Adayı Ceyhan, “İsmimin açıklandığı günlerden bu yana sokak sokak, Mahalle mahalle geziyor ve Vatandaşlarla hasbihâl ediyorum. Esnafları ziyaret ediyorum, sıkıntıları dinliyorum. Mahalleler arasında gezerken mesela bu aşağıda mahalle arasında bayağı bir çukur oluşmuş. Bayağı bir büyükşehir belediyesiyle beraber iş birliğiyle Büyükşehir’in de yardımıyla onları düzenleyeceğiz. Biz buraya yatmaya gelmedik. Biz buraya 7/24 saat çalışmaya geldik, hizmet etmeye geldik, ekibimle beraber çalışacağız” dedi.

“TECRÜBEMİ SAHAYA YANSITACAĞIM”

Pazarcık Yumaklıcerit Mahallesinde doğduğunu ve 2009-20214 yılları arasında Belde Belediye Başkanlığı yaptığını ve Kahramanmaraş’ın Büyükşehir olması ile Başkanlık yaptığı Belediyenin kapandığını ve Başkanlıktaki tecrübesini Pazarcık’ın dahi iyi bir şekilde gelişmesi için harcayacağını ifade eden Pazarcık Belediye Başkan adayı Murat Ceyhan, “En son 2009-20214 yılları arasında belediye başkanlığı yaptım. Büyükşehir yasasından sonra kendi beldemin belediyesi kapandı, Ondan sonra tekrar memuriyet hayatına en son İŞKUR il müdür yardımcılığına bakıyordum. İŞKUR, Kahramanmaraş İŞKUR Müdür Yardımcısıydım. Sonradan istifa ettim geldim. Pazarcık Belediyesi’ne aday adayı oldum. 31 Martta kazanırsam bütün Pazarcık’ın belediye başkanı olacağım. Herkese eşit, kimseyi ötelemeden, kimseye öte var demeden bütün mahalle bütün her yeri eşit görerek belediye başkanı olacağım. Herhangi bir mahallenin belediyesi başkanı olmayacağım. Belediye başkanı olduğu zaman herkese, herkese kapım açık olacak” dedi.

“BANA PAZARCIKLIYIM DEMELERİ YETİYORDU”

6 Şubat Depremlerinde Pazarcık ilçesinin yaralarını sarmak adına Pazarcık ilçesinden gelen herkese iş imkanlı sağlamaya çalıştığını ve her zaman Pazarcık’ın Pazarcıklı herkesin kendisinde önemli bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Adayı Murat Ceyhan; “İŞKUR’da Müdür yardımcılığı yaparken ben Pazarcık doğumlu birçok kişiye iş imkanı sağladım. Sağ olsunlar onlarda benim yüzümü hiç yere düşürmüyorlar, çalışıyorlar ve çalışmaya devam ediyorlar. Depremin yaralarını sarmasında yardımcı olmaları için oraya gelen vatandaşların Pazarcıklıyım demesi yetiyordu bana. A’dır, B’dir, Z’dir yok hiç ayrım yapmadan Pazarcıklıyım ben diyen herkese iş imkanı sağladım gücümün yettiği kadar. Şimdi Pazarcık’a hizmet etme sırası geldi Allah nasip ederse” ifadelerini kullandı.