Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Toptaş’tan Elçin Naz’a Özel Doğum Günü Sürprizi

Kahramanmaraş’ın Onikişubat Belediye Başkanı

Kahramanmaraş’ın Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, şehit Ahmet Yılmaz’ın kızı Elçin Naz’ın doğum gününde unutulmaz bir sürpriz gerçekleştirdi. Bugünün anlamını şehidin hatırasıyla birleştiren Başkan Toptaş, Elçin Naz’ı evinde ziyaret ederek doğum gününü özel kıldı.

Onikişubat Belediyesi, Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte, Başkan Toptaş, Kahramanmaraş Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Müslüm Ferdi Bozkurt ve Dernek Şube Başkanı Mehmet Ali Küpeli ile birlikte şehit Ahmet Yılmaz’ın ailesine desteklerini gösterdi.

Doğum günü kutlaması sırasında Elçin Naz’ın yüzündeki sevinci gören Başkan Toptaş, “Güzel kızımız Elçin’in mutluluğu, şehidimizin bize bıraktığı en değerli miraslardan biridir” dedi. Başkan ayrıca, şehitlerin emanetleri olarak gördükleri bu ailenin yanında olmanın kendileri için büyük bir onur olduğunu belirtti.

Başkan Toptaş, konuşmasında şehit Ahmet Yılmaz’ın anısını yaşatmanın ve ailesine destek olmanın belediye olarak en büyük görevleri olduğunu vurgulayarak, “Ecrin Naz kızımızın doğum gününü kutlamak için buradayız. Onlar bizim için çok kıymetli, onların yanında olmak da bizim en büyük görevimiz” diye ekledi.

Elçin Naz’ın doğum günü kutlaması, hem ailesini hem de etkinliğe katılanları duygulandırdı. Başkan Toptaş, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü ile Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’ne katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Toptaş’ın bu anlamlı ziyareti, şehitlerimizin ailelerine olan devlet desteğinin ve birlikte dayanışmanın önemini bir kez daha ortaya koydu.