Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Onikişubat’a Yeni Oto Sanayi Sitesi Kazandırılacak

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Toptaş, burada yaptığı açıklamada, ilçeye düzenli yapısı ve sosyal donatı alanlarıyla esnaf ve vatandaşlara nefes aldıracak bir Oto Sanayi Sitesi inşa edeceklerini belirtti.

Toptaş, ziyaretlerinin ardından yaptığı değerlendirmede, “Teşkilatımızla birlikte ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Yeni Sanayi Sitesi’nde emek ve alın teri ile çalışan esnaflarımızı ziyaret ettik. Hem projelerimizi anlattık hem de taleplerini dinleyip notlarımızı aldık. İnşallah göreve geldiğimizde Onikişubat’ımıza düzenli yapısı ve sosyal donatı alanlarıyla esnafımız ve vatandaşlarımıza nefes aldıracak bir Oto Sanayi Sitesi inşa edeceğiz.

İlçemizde ilk olacak. Yine kuracağımız Çıraklık Okulu ile de sektöre istihdam sağlayacağız. Ayrıca oluşturacağımız Oto Sanayi Sitesi ile ilçemizde iş yeri stokunu da artıracağız” dedi.

Toptaş’ın açıklamalarıyla birlikte, Onikişubat ilçesindeki esnaf ve vatandaşlar, yeni Oto Sanayi Sitesi projesinin hayata geçirilmesiyle ilçenin ekonomisine ve istihdamına önemli katkılar sağlanacağını düşünüyor.