Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Okumuş’tan ziyaretler

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, kuzey ilçelerde bulunan Belediye Başkanlarını, Belediye Başkan Adaylarını ve Cumhur İttifakı parti teşkilatlarını ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Okumuş, partisinin kadim bir mensubu olarak seçim çalışmalarına katılarak heyecanı paylaştığını belirtti.

Başkan Okumuş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Afşin, Ekinözü ve Elbistan ilçelerimizde bulunan birbirinden kıymetli Belediye Başkanlarımızı, Belediye Başkan Adaylarımızı ve Cumhur İttifakı parti teşkilatlarını ziyaret ettim. Bu ziyaretler sırasında bizi nezaketle karşılayan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’e, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’e, Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç’a, Ekinözü Belediye Başkanı Bilal Eker’e, Cumhur İttifakı Ekinözü Belediye Başkan Adayı Harun Şahin’e ve parti teşkilatlarına yürekten teşekkür ederim.”

Başkan Okumuş, ilçelerinde büyük bir oranla Cumhur İttifakı’na desteklerinin artarak devam edeceğini vurgulayarak, Türkoğlu dahil olmak üzere ilçelerinde Cumhur İttifakı’na olan desteğin süreceğini ifade etti.