Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel, Karaziyaret Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Karaziyaret Mahallesi’nde Vatandaşlarla Buluştu

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Karaziyaret Mahallesi’nde esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ziyareti sırasında açıklamalarda bulunan Görgel, “Allah nasip ederse, seçimden sonra da bu şehrin sokaklarında olacağız” dedi.

Dulkadiroğlu ilçesinde yer alan Karaziyaret Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Görgel, bölgedeki esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Kampanya döneminin verimli geçtiğini belirten Görgel, seçim sonrasında da Kahramanmaraş’ın sokaklarını gezerek vatandaşların sorunlarını dinlemeye devam edeceğini ifade etti.

Görgel, Karaziyaret Mahallesi’nde yaşanan sorunları da ivedilikle çözeceklerini belirterek, şunları söyledi: “Karaziyaret Mahallemizdeyiz. Dulkadiroğlu ilçe teşkilatımızla beraberiz. İl Başkan yardımcılarımız, belediye meclis üyelerimiz ve belediye meclis üyesi adaylarımız bizlerle beraber. Hepsine teşekkür ederim. Çok güzel bir esnaf gezisi gerçekleştirdik. Karaziyaret Mahallemizin sorunlarını esnaflarımızdan dinledik. Kampanya dönemi yaşıyoruz. Biz de onlara kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. Sağ olsunlar, güzel bir etkileşim oluyor. Karaziyaret Mahallemizi iyi gördüm. Tabii ki bazı sıkıntılar var, depremden kaynaklı sıkıntılar var. Onların bir an önce çözülmesi ile alakalı taleplerini ilettiler.”

Muhalefet partilerinin vaatlerini eleştiren Görgel, bu vaatlerin duygusal istismara dönük olduğunu belirterek, vatandaşların bu tür siyasetten medet ummadığını vurguladı. Görgel, sahadaki olumlu havanın 31 Mart’ta sandığa yansıyacağını umduğunu da ifade etti.