Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu, Kurban Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımlayarak tüm İslam âleminin bayramını tebrik etti.

Başkan Buluntu mesajında, “Birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde yaşandığı Kurban Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayram, yardımlaşma ve paylaşma ruhunu pekiştirirken, kardeşlik bağlarımızı güçlendirmemize vesile olmaktadır.” ifadelerine yer verdi.

Kurban Bayramı’nın ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmanın, sevgi ve hoşgörüyle kucaklaşmanın en güzel zamanı olduğunu vurgulayan Başkan Buluntu, “Bugün, birbirimize daha fazla destek olarak, dayanışma ve birlikteliğimizi daha da güçlü kılabiliriz.” dedi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası olarak, şehrin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlama çabalarında Kahramanmaraşlıların yanlarında olmasının kendilerine büyük bir güç ve motivasyon kaynağı olduğunu belirten Başkan Buluntu, “Dayanışma ve iş birliği içinde hareket ederek, şehrimizi daha aydınlık bir geleceğe taşımaya kararlıyız.” şeklinde konuştu.

Başkan Buluntu, mesajını şu duygu ve düşüncelerle tamamladı: “Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyor; sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.”