Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaca: Yaralarımızı hep birlikte saracağız

31 Mart Yerel Seçimleri’nde

31 Mart Yerel Seçimleri’nde Yeniden Refah Partisi’nden Türkoğlu Belediye Başkanı seçilen Mehmet Karaca, seçim zaferini Türkoğlu halkıyla birlikte kutladı. Millet Meydanı’nda gerçekleşen buluşmada vatandaşlarla bir araya gelen Karaca, halka hitaben bir konuşma yaptı.

Karaca, konuşmasında seçimin kazananının tüm Türkoğlu halkı olduğunu vurgulayarak, “Kıymetli hemşehrilerim, sizleri selamların en güzeli olan Allah’ın selamı ile selamlıyorum. Bugün karşınıza sizlerin destekleriyle Türkoğlu belediye başkanı olarak çıkıyorum. Bizleri bu kutsal vazifeye getiren tüm Türkoğlu halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonraki süreçte bize oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olacağım” dedi.

6 Şubat’ta yaşanan depremin izlerini tamamen ortadan kaldırmak için var güçleriyle çalışacaklarını belirten Karaca, “Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Yükümüzün ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. Bu yükü omuzlamak için her bir vatandaşımızın desteği bizler için kıymetlidir” şeklinde konuştu.

Karaca, seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen ailesine, parti teşkilatına ve Türkoğlu halkına teşekkür ederek, “Bundan sonra Türkoğlu için siz çok kıymetli hemşehrilerim için hizmet etme zamanıdır. Gecemizi gündüzümüze katarak sizlere verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz” dedi.

Mehmet Karaca’nın bu açıklamaları, Türkoğlu’nun yeni belediye başkanının halka karşı sorumluluk bilinciyle dolu olduğunu ve hizmet için kararlılıkla çalışacağını gösterdi.