Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Görgel’den “Basın ve Medya Buluşması”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Şairler Tepesi’nde düzenlenen “Basın ve Medya Buluşması” programında basın mensupları ve sosyal medya yöneticileriyle bir araya geldi. Katılımcılarla gerçekleştirdiği istişarelerde önemli mesajlar veren Başkan Görgel, şehrin tüm hemşehrileriyle bir dost, bir arkadaş olacaklarını vurguladı.

Başkan Görgel, yaptığı açıklamada, “Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte hemşehrilerimizin gönüllerine girmek için yoğun gayret göstereceğiz. Biz şehrimizdeki tüm hemşehrilerimizle bir dost, bir arkadaş olacağız. İnşallah böylece diğer şehirlere de örnek olacağız” dedi.

Yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Görgel, “Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında göreve başladık. Görev süremiz boyunca bu buluşmaları ve istişare toplantılarımızı sık sık gerçekleştireceğiz inşallah. Verdiğimiz sözleri bir bir gerçekleştireceğiz. Vizyon projelerimizi hayata geçirerek vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştıracağız” şeklinde konuştu.

Başkan Görgel, huzur ikliminin sağlanmasıyla ilgili olarak da şunları dile getirdi: “Şehirde huzur iklimini sağlayarak Kahramanmaraş’ın diğer şehirlere örnek olacağını biliyoruz. Bürokratından siyasetçisine, basın mensubundan sivil toplum kuruluşlarına kadar huzur iklimini oluşturduğumuzda başarının da geleceğini biliyoruz.”

Bu açıklamalar, Kahramanmaraş’ın yeni dönemde daha da ileriye gitme kararlılığını ve birlik beraberlik ruhunu yansıtıyor.