Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okay, yeşil alan projelerine yeni bir çalışmanın daha müjdesini verdi

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçesine kazandırdığı yeşil alan projelerini hatırlatarak yeni bir çalışmanın daha müjdesini verdi. Başkan Okay, ilçenin zenginliklerini ortaya çıkarma adına büyük çaba harcadıklarını ve yeni dönemde de iddialı bir proje ortaya koyduklarını belirtti.

Başkan Okay, yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden buyana Dulkadiroğlu’nun zenginliklerini ortaya çıkarma adına büyük çaba harcadık. İlçemizde bulunan ve şehir merkezine olan yakınlığıyla büyük bir fırsat olan orman alanlarını Orman Bölge Müdürlüğümüzün desteğiyle en iyi şekilde değerlendirdik. Doğal yapıya zarar vermeden, vatandaşlarımızın keyifle vakit geçireceği alanları inşa ederek hizmete sunduk” dedi.

Başkan Okay, geçtiğimiz iki dönemde Yalnız Ardıç Millet Bahçesi, Doğal Yaşam Parkı ve Heyecan Bahçesi gibi büyük projelere imza attıklarını dile getirerek, yeni dönemde de bu projelerden elde ettikleri deneyim ve tecrübeyle toplamda bin dönümlük bir alanda çalışma yapmayı planladıklarını söyledi.

Başkan Okay, “Yeni dönem için gerekli görüşmeleri yaptık. Diğer sosyal alanlarımızda olduğu gibi bu alanımız içerisinde de seyir kulesi, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, piknik alanı bir tesisi kazandırmış olacağız” diye konuştu.

Başkan Okay, projelerinin ilçeye değer katacağını ve vatandaşların daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmelerine katkı sağlayacağını belirtti.