Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Andırın Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Sinan Gökşen mahalle gezilerine devam ediyor

Yaklaşan 31 Mart yerel

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimler öncesinde Andırın Ak Parti ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Sinan Gökşen adaylığının açıklanmasından buyana saha çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Mahalle mahalle, ev ev gezerek vatandaşları selamlayan ve bölge esnafını ziyaret eden Başkan adayı Gökşen; gerçekleştirdiği ziyaretlerde bölgede yaşayan vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaşıyor.Andırın Ak Parti ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Sinan Gökşen , son olarak Boztopraklı, Torun ve Hacıveliuşağı Mahallelerinde bölge halkı ile bir araya geldi. Mahalleliyi selamlayan ve vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet eden Gökşen , gördüğü yakın ilgi karşısında büyük moral buluyor. Bir araya geldiği vatandaşların taleplerini de not alan Gökşen projelerini hayata geçirirken esnaf ve vatandaşların görüşlerini dikkate alacaklarını dile getirdi.
“HALKIMIZLA SAĞLAM BİR BAĞ KURDUK”
Mahalle gezileri sırasında halkın yakın ilgisi ile karşılaşan ve büyük moral bulan Andırın Belediye Başkan adayı Ahmet Sinan Gökşen , ilçeleri için yeni bir yolculuk heyecanı içinde olduklarını dile getirdi. Gökşen; “Yapmak istediklerimizi hayata geçirmek adına heyecanımız ve motivasyonumuz üst düzeyde. Biz halkımızla kurduğumuz bağ ve oluşturduğumuz güçlü birliktelikle yola çıktık.
Gökşen; Muhabbetleriyle, çaylarıyla, misafirperverlikleriyle içimizi ısıtan her hemşehrilerimize tek tek teşekkür ediyorum. Her geçen gün desteklerinizle büyümeye devam edeceğiz. İlçemizin güzel insanları; hayatımıza renk, gönlümüze muhabbet, vaktimize bereket katıyor. Adım adım geziyor, hemşerilerimizle hemhal oluyoruz. Bizleri güler yüzleriyle karşılayan, desteklerini esirgemeyen tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. ” dedi.