Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti İl Yönetiminden Başkan Görgel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti İl Başkanı

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ve yönetimini misafir eden Başkan Fırat Görgel, “Mensubu olmaktan gurur duyduğum AK Partimizin İl Başkanı Cüneyt Doğan ve yönetimindeki kardeşlerime anlamlı ziyaretleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah şehrimize ve hemşehrilerimize hizmet yolunda daima birlikte olacağız” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ve yönetimini Büyükşehir Belediyesinde misafir etti. Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi dolayısıyla Başkan Fırat Görgel’e hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında yürütülen ve planlanan projelerin de istişare edildiği programda Başkan Fırat Görgel, anlamlı ziyaretleri için Cüneyt Doğan ve yönetimine teşekkür etti. Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Görgel, “Mensubu olmaktan gurur duyduğum AK Partimizin İl Başkanı Cüneyt Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi kardeşlerime nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında teşkilatımızla koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. İnşallah şehrimize ve hemşehrilerimize hizmet yolunda daima birlikte olacağız” ifadelerini kullandı.