Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zıba: Halkımızın desteği ve katkılarıyla, daha güçlü bir Türkiye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz

Yeniden Refah Partisi’nin genç

Yeniden Refah Partisi’nin genç ve sevilen siyasetçilerinden olan milletvekili adayı Hakan Zıba, Ankara ziyareti sonrasında basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Zıba, partisinin genel merkezinde gerçekleşen seçim değerlendirmeleri toplantısında, partisinin genel başkan yardımcılarıyla bir araya gelerek, halkın teveccühüne layık olabilecek bir belediyecilik anlayışı üzerine görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Zıba, belediye başkanlığını üstlendiği ilçelerde Milli Görüş belediyecilik anlayışını benimseyerek, partisinin 2028 seçimleri için hazırlıklarını sürdüreceklerini ifade etti. “Bizim için seçim, bittiği gün seçim çalışmalarının başladığı bir süreçtir.” diyen Zıba, halkın büyük teveccühüyle partilerinin il genelinde 2. parti, Türkiye genelinde ise 3. parti konumuna geldiğini hatırlattı.

Bu başarıya layık olmak adına ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Zıba, 2028’de Türkiye’nin 1. partisi olma hedefleri doğrultusunda var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Halkın çalışmalarına dahil olması, yönlendirmesi ve teşvik etmesinin kendileri için takdire şayan bir durum olduğunu belirten Zıba, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Halkımızın desteği ve katkılarıyla, daha güçlü bir Türkiye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”