Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vural, Dulkadiroğlu seçim ofisini ziyaret etti

İYİ Parti Genel Başkan

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, Kahramanmaraş’ta seçim ofislerini ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Vural, Çağlayancerit seçim ofisinin açılış törenine katıldıktan sonra Pazarcık, Kahramanmaraş teşkilatları ve Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Selahaddin Can’ın seçim ofisini ziyaret etti.

İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Tekerek, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Selahaddin Can, ilçe başkanları ve partililer tarafından karşılanan Oktay Vural, burada yaptığı açıklamada, “İYİ Parti olarak bugün yerel seçimlerde yürüttüğümüz mücadele kolay şartlarda olmuyor. Ama zoru başaracağız. Çünkü Türkiye’nin size ihtiyacı var.” dedi.

Mesut Dedeoğlu, Oktay Vural’ın ziyaretini “Büyük Moral” olarak nitelendirerek, Dulkadiroğlu’nda Selahaddin Can’ın işinin kolay olduğunu belirtti ve “Ziyaretiniz çok büyük moral oldu Sayın Bakanım. Dulkadiroğlu Belediye başkan adayıma şimdi dedim ki; senin işin kolay, 160 bin rey var, bölü 3 dedim, 30-40 bin düşüyor. Zaten 40 bin dedi, üzerine az eklersek Selahaddin başkanımıza hayırlı olsun diyeceğiz.” şeklinde konuştu.

Selahaddin Can ise yaptığı konuşmada, ilçenin anahtarını Meral Akşener’e teslim edeceğini belirterek, “Dulkadiroğlu’nda 140 bin civarında seçmenizim var. Yıllardır mevcut iktidarın büyük çoğunlukta oy aldığı bir yer. Ama biz şu anda seçim bölgede anketlerde başa baş gidiyoruz. Genel başkanımıza sözümüz var, buranın anahtarını genel başkanımıza teslim edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Oktay Vural ise Türkiye’nin artık halkın derdiyle dertlenen adaylara oy vermesi gerektiğini savunarak, “Türkiye’nin her yerinde arkadaşlarımız büyük gayret sarf ediyor ama Kahramanmaraş’ta gerçekten dinamik bir çalışma var. Türkiye’yi 21 yıldır yöneten ve en önemli merkezlerinden biri olan Kahramanmaraş’ta vatandaşlarımız artık bu kutuplaşan siyasette yeni bir alternatifi arıyor. Bizim de güzel adaylarımız var, büyükşehir ve Dulkadiroğlu’nda Selahaddin bey.” şeklinde konuştu.