Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Satıcı’dan muhtarlara ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikişubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı, muhtarlık seçimlerinin ardından kazanan muhtarları tebrik etmek üzere ziyaretlerde bulundu. Satıcı, Serintepe Mahallesi Muhtarı ve Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, Gedemenli Mahallesi Muhtarı Ahmet Arslan, Ahçakoyunlu Mahallesi Muhtarı Atila Kebabcı, BeşNisan Mahallesi Muhtarı Ramazan Ceyhan, Molla Gürani Mahallesi Muhtarı Fatih Akpınar, Karacaoğlan Mahallesi Muhtarı Sinan Çevik, Haydarbey Mahallesi Muhtarı Ökkeş Özen ve Binevler Mahallesi Muhtarı Lütfü Karaçalı’yı tebrik etti.

Satıcı, ziyaretler sırasında muhtarları başarılarından dolayı kutlayarak, yeni görevlerinde kendilerine başarılar diledi. MHP Onikişubat İlçe Başkanı, muhtarların halkın taleplerini en iyi şekilde temsil edeceklerine olan inancını dile getirdi.

Muhtarlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti. Satıcı’nın nezaket ziyaretleri, mahalleler arası iletişimi güçlendirirken, birlik ve beraberlik duygularını da pekiştirdi. Bu ziyaretler, yerel demokrasinin önemine vurgu yaparken, halkın temsilcileriyle olan sağlam iletişimini de göstermiş oldu.