Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş: projelerimizle kırsal kalkınmayı sağlayacak ve bu noktada öncü olacağız

AK Parti Onikişubat Belediye

AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Köşürge, Yenidemir, Yeniyapan, İsmailli, Orhangazi, Köseli ve Kürtül mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı. Toptaş, “Hemşehrilerimizin desteğiyle göreve geldiğimizde hayata geçireceğimiz Mobil İletişim Aracı, Doğal Ürünler Pazarı ve Bitki Üretim Merkezi gibi projelerimizle kırsal kalkınmayı sağlayacak ve bu noktada öncü olacağız” dedi.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala ziyaretlerini sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Köşürge, Yenidemir, Yeniyapan, İsmailli, Orhangazi, Köseli ve Kürtül mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Toptaş, vatandaşların taleplerini de dinleyerek tek tek not aldı.

Nazik misafirperverlikleri için mahalle sakinlerine teşekkür eden Toptaş, “Teşkilatımızla birlikte ilçemizde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Köşürge, Yenidemir, Yeniyapan, İsmailli, Orhangazi, Köseli ve Kürtül mahallelerimizde hemşehrilerimizle bir araya geldik. Sohbet ettik, taleplerini dinledik, projelerimizi anlattık. Hamdolsun her zamanki gibi büyük bir teveccüh ve hüsnü kabulle karşılandık.

Kırsal kalkınma noktasında planladığımız ulaşım yatırımlarımız, Mobil İletişim Aracı, Doğal Ürünler Pazarı ve Bitki Üretim Merkezi projelerimiz hemşehrilerimizin beğenisini kazandı. İnşallah hemşerilerimizin desteğiyle göreve geldiğimizde bu projelerimizi bir bir hayata geçirerek kırsal kalkınmayı sağlayacak ve bu noktada öncü olacağız. Projelerimizle hemşehrilerimiz kazanacak, Onikişubat’ımız kazanacak. Nazik misafirperverlikleri, güler yüzleri ve destekleri için tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.