Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Toptaş: 31 Mart’ta Onikişubat’ta en yüksek oy oranına ulaşmak için hazırız, kararlıyız

Saçaklızade ve Tavşantepe mahalle

Saçaklızade ve Tavşantepe mahalle sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, “Hemşehrilerimizin destekleriyle inşallah 31 Mart’ta göreve geldikten sonra Onikişubatımızı tekrar eski canlılığına kavuşturacağız” dedi.

Onikişubat’ın her bir noktasını tek tek ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdüren AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, Şehit Serkan Yılmaz Bilgi ve Kültür Evi’nde düzenlenen programda Saçaklızade ve Tavşantepe mahalle sakinleriyle buluştu.

AK Parti Onikişubat ilçe teşkilatının da yer aldığı programda vatandaşların talep ve önerilerilerini dinleyen, Onikişubat için hedeflerini paylaşan Başkan Adayı Toptaş, “Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Onikişubat Belediye Başkan adaylığı tarafımıza tebliğ edildiği andan itibaren teşkilatımızla birlikte ilçemizin çeşitli noktalarında hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, taleplerini dinlemeye, ilçemiz için hedeflerimizi paylaşmaya devam ediyoruz. 31 Mart’ta Onikişubat’ta en yüksek oy oranına ulaşmak için hazırız, kararlıyız. Hemşehrilerimizin destekleriyle inşallah 31 Mart’ta göreve geldiğimizde daha gelişmiş, standardı yüksek ve afetlere dirençli Onikişubat için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Çıkmış olduğumuz bu yolda dua ve desteklerini eksik etmeyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.