Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eksikliklerin giderilmesi için büyük bir çaba harcayacağız

Onikişubat Belediyesi’nin yeni döneminin

Onikişubat Belediyesi’nin yeni döneminin ilk Meclis Toplantısı, Başkan Hanifi Toptaş’ın liderliğinde gerçekleşti. Başkan Toptaş, toplantıda yaptığı konuşmada, Onikişubat’ın daha iyi bir geleceği için kararlı bir şekilde mücadele edeceklerini ifade etti.

Başkan Toptaş, birlik, beraberlik ve uyum içinde tüm meclis üyeleriyle birlikte çalışarak deprem sorunlarının çözümü ve vatandaşların taleplerine cevap verme konusunda büyük bir çaba sarf edeceklerini belirtti. Yapılan açılış ve yoklamanın ardından meclis başkanvekilleri, kâtip üyeleri, encümen ve komisyon üyeleri seçimi yapıldı.

Başkan Toptaş, meclis toplantısının ardından yaptığı açıklamada, yeni dönemin ve alınan kararların hayırlı olmasını dileyerek tüm meclis üyelerini tebrik etti. Onikişubat’a hizmet etmek için birlik ve uyum içinde çalışacaklarını vurgulayan Başkan Toptaş, “Deprem sorunları ve genel talepler doğrultusunda eksikliklerin giderilmesi için büyük bir çaba harcayacağız. Bu toplantı, güzel bir başlangıç oldu. Tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.”