Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sıra Gecesine Yoğun İlgi

Andırın Belediyesi kültür etkinlikleri
Andırın Belediyesi kültür etkinlikleri kapsamında “Sıra Gecesi” düzenledi.
  Andırın Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda Sıra Gecesi düzenledi. Anadolu’nun farklı yörelerine ait türkülerin seslendirildiği gecede 63 80 Deniz Sıra Gecesi ekibi, dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.
  Sosyal belediyecilik çerçevesinde kültür sanat faaliyetlerini kesintisiz sürdüren Andırın  Belediyesi, şimdi de Sıra Gecesi etkinliği düzenledi. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda düzenlenen programa müzikseverler yoğun ilgi gösterdi. Renkli anlara sahne olan dinletide 63 80 Sıra Gecesi ekibi Anadolu’nun farklı yörelerinden nadide türkülerle katılımcılara müzik ziyafeti yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren müzik şöleninde dinleyiciler, alkış ve telefonların ışıklarıyla ritim tutarak eşlik ettiler. Etkinlikten duyduğu memnuniyeti belirten katılımcılar, Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’e teşekkür ettiler.
  Sıra gecesi programında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen şunları söyledi. ”Sayın Kaymakamım, daire amirlerim, kıymetli misafirler, siyasi parti temsilcileri, sevgili Andırınlılar hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu güzel geceyi organize eden Osmaniye Şanlıurfalılar derneği başkanı kıymetli dostum Nusret Esen’e teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık. Osmaniye Şanlıurfalılar derneğinin bizlere hayırlı olsun hediyesi olarak düzenlediğimiz sıra gecemizde hemşehrilerimizle güzel bir akşam geçirdik. 63 80 Deniz Sıra Gecesi ekibine ve Osmaniye Urfalılar derneği başkanı Nusret Esen ve yönetimine tekrardan çok teşekkür ediyorum dedi.
  Yüzlerce kişinin katıldığı etkinliğe; Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve Osmaniye Şanlıurfalılar derneği başkanı Nusret Esen’de katıldı.
Etkinlik çiğköfte ikramı ile son buldu.