Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Babalar Günü’nde Anlamlı Bir Mesaj Paylaştı

  SANKO Üniversitesi Rektörü

 

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, Babalar Günü vesilesiyle duygusal bir mesaj yayımlayarak babaların önemine vurgu yaptı. Dağlı, babaların aile içindeki kıymetli rolünü ve özverili çabalarını takdirle anlattı.

Prof. Dr. Dağlı’nın ifadelerine göre, babalar ailelerinin sağlam dayanakları ve koca çınarlarıdır. Onların sevgi dolu yürekleri, ailelerinin mutluluğu için çekinmeden fedakarlık yapar ve bilgi birikimleriyle yol gösterirler. İyi ve kötü günlerde daima yanlarında olan babalar, çocuklarına daha iyi bir gelecek sunabilmek için her türlü gayreti gösterirler.

Rektör Dağlı, bu nedenle babaların karşılıksız sevgi ve fedakarlıklarına karşılık olarak, çocukların en büyük sorumluluğunun babalarına saygı ve sevgi göstermek olduğunu vurguladı. Babaların sonsuz sevgi ve özverisiyle yetiştirdiği çocukların, onlara layık olduğu saygı ve sevgiyi her zaman göstermesi gerektiğini belirtti.

Prof. Dr. Güner Dağlı, mesajını, yaşayan tüm babaların Babalar Günü’nü kutlayarak ve aramızdan ayrılan babaları rahmet ve minnetle anarak sonlandırdı. Bu duygusal mesaj, hem SANKO Üniversitesi camiasında hem de geniş kitlelerde derin bir etki uyandırdı.