Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SANKO Üniversitesi Onkoloji Merkezi, Hasta Odaklı Hizmet Anlayışıyla Hizmete Girdi

Gaziantep’in önemli sağlık kurumlarından

Gaziantep’in önemli sağlık kurumlarından biri olan SANKO Üniversitesi, Onkoloji Bölümü’nü güçlendirerek, Onkoloji Merkezi’ne dönüştürdü. SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı ve Onkoloji Merkezi Direktörü Prof. Dr. Levent Elbeyli, merkezin hizmete alındığını duyurarak, kanser hastalarına modern tanı ve tedavi imkanları sunacaklarını belirtti.

Kanserin günümüzdeki önemli sağlık sorunlarından biri olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Elbeyli, hastaların ve hasta yakınlarının beklentileri doğrultusunda kurulan merkezin, konforlu bir süreç sunmayı hedeflediğini ifade etti. Merkezlerinde tanıdan tedaviye kadar her aşamayı planladıklarını ve uyguladıklarını belirten Prof. Dr. Elbeyli, bunun için değerli bir ekip oluşturduklarını aktardı.

Onkoloji Merkezi’nin multidisipliner bir yapıya sahip olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Elbeyli, cerrahi ve dahili bölümlerle iş birliği yaparak, patoloji ve merkez laboratuvarıyla entegre bir hizmet sunacaklarını dile getirdi. Hastaların randevularından cerrahi ve onkolojik tedavi planlamalarına kadar her adımın merkezden yönetileceğini belirten Prof. Dr. Elbeyli, hastaların her türlü sorununun kısa sürede çözüme ulaştırılacağını ifade etti.

Hasta odaklı hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Prof. Dr. Elbeyli, merkezlerinde günü birlik tedavi merkezi de bulunduğunu ve hastaların konforu için her detayın düşünüldüğünü söyledi. Ayrıca, yakın zamanda hizmete girecek olan Radyasyon Onkolojisi Ünitesi ile son teknoloji cihazlarla radyoterapi hizmeti sunacaklarını dile getiren Prof. Dr. Elbeyli, merkezin Gaziantep ve çevresine hayırlı olmasını diledi.