Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ramazan Sofraları, Akdo Dondurma ve Tatlılarıyla Renklenecek

11 Ayın Sultanı Ramazan

11 Ayın Sultanı Ramazan ayının gelmesiyle birlikte kurulacak olan iftar sofraları, Akdo Dondurma ve Tatlı çeşitleri ile şenlenecek. Akdo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, yaptığı açıklamada, “Ramazan ayının rengarenk iftar sofralarındaki tatlıların yanına en çok bol sütlü hafif dondurmalar yakışıyor” dedi.

Kahramanmaraş’ın yeni markası Akdo Dondurma olarak hizmet veren firma, yüzde 75 süt ve salep içeren Uluslararası Üstün Lezzet ile Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Şanlıurfa ve İstanbul’da hizmet veriyor. Davarcıoğlu, Akdo ürünlerinin tüketicilere muhteşem bir kıvam, yüksek kalite ve tarifsiz bir lezzet sunduğunu belirtti.

Ramazan ayında iftar yemekleriyle Akdo şubelerinin Kahramanmaraşlıların hizmetinde olduğunu vurgulayan Davarcıoğlu, “Tüm ailenin bir araya geldiği iftar sofralarını şenlendiren, iftar sonrası gelen misafirlere servis edilen tatlıların yanına eşlik eden üstün lezzetli dondurmalarıyla Golf Dondurma, bu Ramazan’da da Kahramanmaraş’ta ve bölgemizde Akdo ürünleriyle tüketicilere vazgeçilmez bir lezzet durağı oldu” dedi.

Kendi çiftliğinden, kendi hayvanlarının sütüyle yapılan Akdo dondurmanın, süt tozu içermediğini vurgulayan Davarcıoğlu, “İftar sofralarının Akdo ürünleri ile şenlendiğini belirten Ahmet Davarcıoğlu, Ramazan ayı sofraları dostların, aile üyelerinin ve misafirlerin renklendiği özenle hazırlanan sofralar çeşit çeşit lezzetlerle donatılıyor. Sütün lezzetli dondurması, Akdo Dondurma Muhteşem kıvamıyla, damakta erirken verdiği lezzet ile sizleri mutlu ediyor” şeklinde konuştu.