Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özer: Sağlık çalışanlarının daha adil ve nitelikli bir çalışma ortamı için 1 Mayıs’ta İzmir’de olacağız

Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl

Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Özer, sağlık çalışanlarının nöbet ücretlerinin verilen hizmetin niteliğine uygun hale getirilmesi çağrısıyla harekete geçiyor. Özer, yapmış olduğu açıklamada, sağlık çalışanlarının daha adil ve nitelikli bir çalışma ortamı için 1 Mayıs’ta İzmir’de olacaklarını belirtti.

Nöbet ücretlerinin, sağlık çalışanlarının yoğun emek ve özverisiyle verilen hizmetin değerine uygun hale getirilmesi gerektiğine vurgu yapan Özer, bu konuda atılması gereken adımların önemine dikkat çekti. Sağlık çalışanlarının, sağlık kurum ve kuruluşlarında en yüksek nöbet ücretini alacakları bir düzenlemenin sağlanması için bir araya geleceklerini ifade etti.

Özer, sağlık çalışanlarının hak ettikleri değeri görmesi ve motivasyonlarının yüksek tutulması gerektiğini belirterek, bu doğrultuda yapılacak çalışmaların önemine değindi. 1 Mayıs’ta İzmir’de gerçekleşecek buluşmada, sağlık çalışanlarının sesini daha yüksek bir şekilde duyuracaklarını ve haklarının savunulması için kararlılıkla mücadele edeceklerini vurguladı.

Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Özer’in bu çağrısıyla, sağlık çalışanlarının nöbet ücretleri ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için yapılan çabaların geniş bir destek bulması bekleniyor.