Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okay’dan Ramazan mesajı

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Okay, mesajında Ramazan ayının rahmet, bereket ve mağfiret dolu bir iklim olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Büyük bir özlemle beklediğimiz rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan Ramazanı Şerif’e kavuştuk. Kardeşlik sofralarının kurulacağı, birlik ve beraberliğin her zamankinden daha güçlü olacağı bu rahmet ayında, dualarımız şehrimizin yeniden ayağa kalkması, vatanımızın, milletimizin ve devletimizin bekası için olacaktır.

İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesi’ni bulunduran Ramazan ayının başta Dulkadiroğlu ilçemiz olmak üzere, şehrimize, ülkemize ve tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Başkan Okay, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte ilçe genelinde çeşitli etkinlikler düzenleneceğini ve kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma ruhunun daha da güçleneceğini ifade etti. Ramazan ayının manevi atmosferinin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni eden Başkan Okay, vatandaşların bu mübarek ayı en güzel şekilde değerlendirmesini diledi.