Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
İsmail KOYUNCU

Okay: Yeni Dönemde 10 Adet Sosyal Tesis Projesi Planladık

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, göreve geldikleri günden bu yana ilçede 35 adet sosyal tesis inşa ettiklerini ve yeni dönem için 10 adet tesis projesi hazırladıklarını açıkladı. Başkan Okay, sosyal tesislerin çok amaçlı kullanımının önemine vurgu yaparak, ilçenin kırsal mahallelerindeki ihtiyaçları göz önünde bulundurduklarını belirtti.

Başkan Okay, yaptığı açıklamada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana özellikle kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çeşitli sosyal tesis projelerini tamamlayarak hizmete sunduk. Bu tesislerimiz mahallelerimize çok amaçlı bir şekilde hizmet etmektedir. Sosyal tesislerimiz düğün, taziye, toplantı ve etkinlik alanı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca çeşitli projelerle sosyal tesislerimiz etüt ve eğitim salonu olarak da kullanılmıştır.” dedi.

Asrın felaketi olarak nitelendirilen pandemi sürecinde sosyal tesislerin önemli bir rol üstlendiğini belirten Başkan Okay, “Bu alanlar barınma, lojistik ve toplanma alanı olarak kullanılmıştır. Böyle zor bir zamanda büyük bir görev üstlenmesi bizleri de ayrıca memnun etmiştir. Bu sebeple yeni dönem çalışmalarımıza 10 adet daha sosyal tesis projesi ekledik. İhtiyaç duyulan bölgelerde bu tesislerimizi inşa ederek vatandaşımızın hizmetine sunacağız.” şeklinde konuştu.

Başkan Okay, ilçedeki sosyal tesis projelerinin devam edeceğini ve ilçe halkının daha iyi hizmet alması için çalışmaların süreceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR
TÜMÜ

SON HABERLER