Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okay, Doğukent Spor Kompleksi İnşaatında Sona Gelindiğini Açıkladı

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesine kazandırılacak

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesine kazandırılacak olan Doğukent Spor Kompleksi, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın öncülüğünde sürdürülen prestij projeleri arasında yer alıyor. İnşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği komplekste sona yaklaşıldı.

Başkan Necati Okay, projenin son durumu hakkında yaptığı değerlendirmede, kısa bir süre içinde inşaat çalışmalarının büyük oranda tamamlanacağını belirtti. Spor kompleksinin Dulkadiroğlu ilçesine çok yönlü katkı sağlayacağını ifade eden Başkan Okay, şunları dile getirdi:

default

“Olimpik bir yüzme havuzu, spor salonu, aktivite, dinlenme ve sosyal alanların bulunduğu bu merkez, Dulkadiroğlu ilçemize ve Kahramanmaraş’a çok büyük değer katacak. Kaba inşaat çalışmaları tamamlanan merkezimizde, çevre düzeni ve iç dizayn çalışmaları büyük bir özveriyle devam etmektedir. Kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.”

Doğukent Spor Kompleksi, tamamlandığında bölge halkına modern spor olanakları sunarak, gençlerin ve spor severlerin buluşma noktası olacak. Projenin tamamlanmasıyla birlikte Dulkadiroğlu ilçesi, spor ve rekreasyon alanında yeni bir çehre kazanmış olacak.